SEBELÁSKA - Měsíční kámen extra+Růženín facetovaný (+Preciosa+Swarovski komponenty)

Kód: 27406
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEBELÁSKA - to je sebedůvěra, schopnost milovat sebe, druhé, všechno, co je.
Náramek napomáhá uvědomění si vlastní dokonalosti a dokonalosti všeho. Přináší do srdce mír, lásku, požehnání, pokoru a jemnost. 
Opakujte si mantru, kterou přináší vznešený Buddha Maitreya, Lumír Láska (www.srdce-dharmy.cz):
Miluji se, opravdu ano. Neexistuje vina, neexistuje chyba, neexistuje ani zločin, který by mě zbavil tvé lásky. Jsem dokonalý/á, uznávám se takový/á, jaký/á jsem.

MĚSÍČNÍ KÁMEN
Je typickým kamenem pro ženy, jinovým kamenem, vzbuzujícím něžnost. Je pokládán za koncentrátora měsíční energie.

Vnáší do myšlení klid, porozumění, přizpůsobivost, jemnou pohyblivost, snahu po rozumných řešeních. Zbystřuje intuici a usnadňuje komunikaci. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.
Léčebné využití: řídí hormonální rovnováhu v těle. Působí na tvorbu a koloběh tělesných tekutin, včetně lymfatického systému. Zmírňuje menstruační potíže i potíže v klimakteriu. Zvlášť cenným pomocníkem je v těhotenství a při porodu. Pečuje o dobré trávení a snižuje sklon k cukrovce.

RŮŽENÍN 
Je kamenem dobra a trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Odstraňuje bariéry kolem lidských srdcí a naplňuje je láskou. Kámen umělců, prohlubuje fantazii. Zacelí a vyléčí i hluboké duševní rány. Umožní ve složité situaci najít cestu ke klidu a ochraňuje před závistí, hrubostí, nenávistí. Učí nás odpouštět. Otevírá tím cestu k novým zítřkům. Posiluje nás k tomu, abychom byli také někdy schopni říci „ne“.

Pro děti je velice silným ochranným kamenem před nepříznivými negativními vlivy.
Zdravotně: Reguluje činnost srdečního svalu, chrání jej před onemocněními. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Chrání před trombózou a infarktem. Vzbuzuje něžnou lásku. Uklidňuje rozbouřené emoce. Snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Stahuje na sebe škodlivé paprsky. Nejsilněji působí na srdeční čakře nebo na základní čakře.

Očista: jednou měsíčně za úplňku očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčním světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost kuličky měsíční kámen: 6 mm
Velikost kuličky růženín vybrušovaný: 6 mm
Velikost kuličky růženín: 8 mm
Velikost kuličky Swarovski: 10 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: