Náramek 2. čakra (sakrální) - Měsíční kámen extra+Karneol (+Swarovski+Preciosa komponenty)

Kód: 27874
Novinka Tip
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁRAMEK II. ČAKRA

Tématem druhé čakry představuje, jak vnímáme míru všech věcí. To, jak si užíváme a těšíme se života, naše chuť do života a co si dopřáváme. Vyjadřuje naši kapacitu rozvíjení pocitu hojnosti. Co je pro nás moc a co je pro nás málo. Není oficiální míra všech věcí, je to velice osobní zkušenost. Jsme ale pod určitým vlivem míry společenských norem, úřadů, jsme pod vlivem vlády, kultury… Téma druhé čakry je také vnímání vlastní hodnoty a vytváření pružných osobních hranic. Pomáhají chránit naše vlastní hodnoty a budovat vztahy, ve kterých jsou respektovány naše potřeby i potřeby ostatních.

Afirmace pro II. čakru:
Blížím se k době, kdy jsem naprosto šťastný a naplněný. Život mi nabízí vše, co pro tuto cestu potřebuji.

Zasluhuji si lásku a rozkoš.
Mám právo vyjádřit své touhy před sebou i před druhými.
Jsem dost dobrý takový, jaký jsem.
Život se odvíjí tak, jak má.
Jsem připraven ctít své tělo a cítit se dobře ve vztahu ke své sexualitě.

KARNEOL
Symbolizuje spojení zářivé energie západu slunce s krásou a sílou země. Karneol má značné regenerační schopnosti a přináší vitalitu i životní radost. Vzbuzuje nové síly a hojí duševní rány, které byly zasazeny v minulosti. Zmírňuje hněvivé emoce, pomáhá překonat strach a pasivitu. Zvyšuje kreativitu, přináší nové myšlenky a prohlubuje city. Přináší příjemné teplo, uvolňuje meze a osvobozuje od předsudků. Uvolňuje a osvobozuje myšlení i spánek.
Léčebné účinky
: pomáhá zejména při nemocích svalů, krve a krevního oběhu. Snižuje hladinu cukru, regeneruje červené krvinky a zastavuje krvácení. Zabezpečuje lepší prokrvení končetin. Odlehčuje srdci. Snižuje pocení. Zlepšuje i funkci zažívacích orgánů. Má podpůrné účinky v sexuální oblasti.

MĚSÍČNÍ KÁMEN
Je typickým kamenem pro ženy, jinovým kamenem, vzbuzujícím něžnost. Je pokládán za koncentrátora měsíční energie. Vnáší do myšlení klid, porozumění, přizpůsobivost, jemnou pohyblivost, snahu po rozumných řešeních. Zbystřuje intuici a usnadňuje komunikaci. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.
Léčebné využití
: řídí hormonální rovnováhu v těle. Působí na tvorbu a koloběh tělesných tekutin, včetně lymfatického systému. Zmírňuje menstruační potíže i potíže v klimakteriu. Zvlášť cenným pomocníkem je v těhotenství a při porodu. Pečuje o dobré trávení a snižuje sklon k cukrovce.

Očista: jednou měsíčně za úplňku očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčním světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Velikost kuličky Karneol: 6 + 8 mm
Velikost kuličky Měsíční kámen: 6 mm
Velikost kuličky Swarovski: 10 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: