AQUASPIN - REVITALIZACE/HARMONIZACE VODY

Logo

Úprava vody podle vzoru přírody - revitalizace

Přemýšleli jste o kvalitě vody, kterou pijete? Víte, co je revitalizace vody? Poznejte nový produkt AquaSpin, který je inspirován přírodou.

AquaSpin je vícevrstvý akumulátor bioenergie se speciální implozní technikou, která poskytuje nízkoenergetické vodě značnou pomoc při návratu do původního stavu.
Díky akumulátoru se děje proudění, meandrování a víření vody, tak jako všude v přírodě. Zařízení je bezúdržbové, bez připojení na elektřinu.

AquaSpin na bioenergetickou úpravu vody byl vyvinutý společností H. Press International na základě výzkumů Viktora Schaubergera a Wilhelma Reicha. 

Revitalizace vody je děj, při kterém je vodním molekulám předána informace, která změní uspořádání vazeb mezi molekulami vody. Shluky molekul H2O – klastry – jsou pak podobné jako u čisté pramenité vody. Takto harmonicky uspořádaná voda při konzumaci předává své vlastnosti vodě v organismu, který je tvořen přibližně z 60 % právě vodou.
Snadněji probíhají různé biochemické děje v celém organismu, celý organismus je pak vitálnější a pracuje harmonicky. Všechno pití se zdá velmi chutné a hladké, zlepší trávení, snižuje únavu při práci, podporuje mimořádně dobrý spánek. Voda, energizovaná technologií AguaSpin, má pozitivní vliv na úroveň energie, schopnost regulace a úroveň stresu v lidském organismu. 
,,Živá voda", která vzniká průtokem zařízení AquaSpin má pozitivní vliv na fyzickou a psychickou kondici, na krevní obraz a snížení hladiny stresu, na lepší hydrataci buněk v organismu a jejich vitalitu, na detoxikaci těla. 

Prezentace: zde

AquaSpinAquaSpin

AquaSpin

AquaSpin

AquaSpin přináší explozi chutí, voda má dlouhou trvanlivost. AquaSpin rozvine v plném rozsahu chutě a vůně aromat a přísad do vody přidaných (káva, čaj...).
Voda se stává hedvábně jemnou pro příjemný pocit, pokožka je po koupeli jemnější, vlasy jsou lesklé, svaly uvolněnější. Revitalizovaná voda prospívá zvířatům i rostlinám (silnější růst rostlin, zvířata jsou více vyrovnaná). AquaSpin dává vodě vitalitu a vrací jí sebe čistící sílu zpět, zabraňuje usazeninám v potrubí a bojlerech (aktivní ochrana proti vodnímu kameni). 

Na Univerzitě aplikovaných věd v Erfurtu byly provedeny výzkumy vlivu biorezonancí na zahradnické a zemědělské rostliny.
Skvělý vliv vody ze zařízení AquaSpin je viditelný z fotografie 

                

Ochutnávka vody procházející zařízením AquaSpin je možná kdykoliv v obchodě Světlo Vesmíru na Nádražní 68 v Praze 5.
Více informací najdete na stránkách přímého distributora: Voda Má, s.r.o. 

Při objednání do konce srpna 2024 získáte slevu 5 % z nákupu při uvedení kódu: SV (Světlo Vesmíru). 
Cenovou nabídku Vám sdělíme na základě Vašeho požadavku osobně při návštěvě našeho obchodu nebo distributor: Milan Ištok, tel.: 608963398