Náramek 1. čakra (základní) - Granát+Hematit (+Swarovski+Preciosa komponenty)

Kód: 27877
Novinka Tip
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁRAMEK I. ČAKRA

Souvisí s naším rodem, kořeny a se schopností identifikovat se s fyzickým světem. Souvisí také se sebejistotou, s tím, jak umíme ve světě fungovat jako samostatná bytost, postarat se sám o sebe, umět se uživit, uspořádat síly a platit složenky.
Jedním slovem, jsme plně uzemněni. Protože žijeme ve fyzickém světě – na hmotě záleží.

Afirmace pro I. čakru:
Mé tělo se pro mne stává důležitějším. Neustále mu dodávám výživu.

Ujímám se zodpovědnosti za svůj život. Dokážu se vyrovnat s jakoukoli situací.
Uvědomuji si hojnost lásky, důvěry a péče, která mě obklopuje.
Má vnitřní matka je tu vždy pro mě, chrání mě, živí a utěšuje.
Zasluhuji to nejlepší, co život může nabídnout. Mé potřeby jsou vždy uspokojeny.
Jsem napojena na Matku Zemi a znám pocit bezpečí pramenící ze života, jenž je zakotven v realitě a v přítomném okamžiku.

GRANÁT
Vlastnosti: symbolizuje krev, oheň, vášeň, čisté srdce. Přináší štěstí a bohatství, dodává odvahu, sebedůvěru, podněcuje k aktivitě. Chrání přátelství před narušením a vzbuzuje lásku. Ochraňuje před nepozorností a přehlížením důležitých „maličkostí“ běžného života. Pomáhá nacházet cestu ze životních krizí.   
Léčebné užití: posiluje a regeneruje celý organismus. Posiluje srdce, řídí tep i tlak krve, brání vzniku koronárních onemocnění. Působí na vnitřní i vnější pohlavní orgány. Pomáhá udržovat potenci až do vysokého stáří. Potlačuje zánětlivé procesy a mírní artritidy a revmatismus. Příznivě působí při kožních chorobách. Lze přikládat na bolestivá místa, zejména na první a srdeční čakru. 

HEMATIT
Vynikající účinky. „Haimatos“ znamená krvavý. Pokud dojde k mechanickému poškození, tmavě červeně krvácí.
Je účinný při uzemnění, a jako ochranný kámen. Posiluje životní odvahu, spontánnost, optimismus a vůli. Umožňuje rozeznávat pravdu a lež. Odstraňuje poruchy spánku.
Léčebné využití: léčba chudokrevnosti, při ztrátě krve, reguluje obsah železa v krvi. Má kladný vliv při menstruačních potížích. Posiluje celkově organismus a regeneruje ho, zvyšuje vitalitu a brzdí negativní vlivy okolí. Při akutních zánětech je třeba jej odložit.

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do náramku myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít na Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Velikost kuličky Granát: 6 mm + 8 mm
Velikost kuličky Hematit: 4 mm
Velikost kuličky Swarovski: 10 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: