VÍRA - ÉTERICKÝ OLEJ

Kód: 27892
Novinka Tip
470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompozice 100% čistě přírodních éterických olejů pro psychickou podpůrnou terapii obsahuje vzácné éterické oleje, které se vyznačují vynikajícími harmonizujícími účinky na psyché. Jsou určeny pro obnovu vnitřní harmonie a víry v sebe sama. Díky svým vlastnostem napomáhají zklidnit emoce, roztěkanost a vnitřní nesoulad z důsledku stresové zátěže. Zchlazují emoce a energeticky zklidňují oblast plexu solaris. Tím posilují element ZEMĚ – vlastní hodnotu.


Psychická podpora: EMOČNÍ ZKLIDNĚNÍ


Mandala symbolizuje touhu jít za světlem, za budoucností. Věřit znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jist tím, co nevidíme. Víra je jemná, neuchopitelná. Víra není založena na základě logiky. Je to důvěra, jistota, pevné přesvědčení, někdy také věrnost. Víra je vírou v něco. Pokud věříme, jsme stále v naději. Pokud v nic nevěříme, jsme nic. Pak selhává i naděje.
Víla se zastavila na břehu bystřiny v hlubokém lese a po únavné pouti hledá víru v nalezení cesty zpět. Touží po záchraně a obrací se na vyšší moc, která ji posiluje novou energií a vnitřní silou jít dál. Víra ji naplňuje láskou a dává jí naději na další cestě životem.


Složení kompozice éterických olejů:
KADIDLO, MYRTHA, CEDR ATLANTSKÝ, CITRON, VETIVER, ROZMARÝN, POMERANČ, LEMONGRAS, TYMIÁN, MEDUŇKA, HEŘMÁNEK.

Objem: 10 ml

Výrobce: Hanna Maria Therapy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: