SEBELÁSKA - Měsíční kámen extra+Růženín facetovaný (+Preciosa komponenty)

Kód: 27088
Tip
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEBELÁSKA - to je sebedůvěra, schopnost milovat sebe, druhé, všechno, co je.
Náramek napomáhá uvědomění si vlastní dokonalosti a dokonalosti všeho. Přináší do srdce mír, lásku, požehnání, pokoru a jemnost. 
Opakujte si mantru, kterou přináší vznešený Buddha Maitreya, Lumír Láska (www.srdce-dharmy.cz):
Miluji se, opravdu ano. Neexistuje vina, neexistuje chyba, neexistuje ani zločin, který by mě zbavil tvé lásky. Jsem dokonalý/á, uznávám se takový/á, jaký/á jsem.

MĚSÍČNÍ KÁMEN – ADULÁR
Je typickým kamenem pro ženy, jinovým kamenem, vzbuzujícím něžnost. Je pokládán za koncentrátora měsíční energie.

Vnáší do myšlení klid, porozumění, přizpůsobivost, jemnou pohyblivost, snahu po rozumných řešeních. Zbystřuje intuici a usnadňuje komunikaci. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.
Léčebné využití: řídí hormonální rovnováhu v těle. Působí na tvorbu a koloběh tělesných tekutin, včetně lymfatického systému. Zmírňuje menstruační potíže i potíže v klimakteriu. Zvlášť cenným pomocníkem je v těhotenství a při porodu. Pečuje o dobré trávení a snižuje sklon k cukrovce.

RŮŽENÍN 
Je kamenem dobra a trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Odstraňuje bariéry kolem lidských srdcí a naplňuje je láskou. Kámen umělců, prohlubuje fantazii. Zacelí a vyléčí i hluboké duševní rány. Umožní ve složité situaci najít cestu ke klidu a ochraňuje před závistí, hrubostí, nenávistí. Učí nás odpouštět. Otevírá tím cestu k novým zítřkům. Posiluje nás k tomu, abychom byli také někdy schopni říci „ne“.

Pro děti je velice silným ochranným kamenem před nepříznivými negativními vlivy.
Zdravotně: Reguluje činnost srdečního svalu, chrání jej před onemocněními. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Chrání před trombózou a infarktem. Vzbuzuje něžnou lásku. Uklidňuje rozbouřené emoce. Snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Stahuje na sebe škodlivé paprsky. Nejsilněji působí na srdeční čakře nebo na základní čakře.

Očista: jednou měsíčně za úplňku očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčním světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost kuličky měsíční kámen: 6 mm
Velikost kuličky růženín vybrušovaný: 6 mm+8mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: