Moqui Marbles - pár

Kód: 27542
830 Kč 685,95 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodává se v páru, ženský a mužský kámen. Dodáno včetně dárkového sáčku /stejného jako na obrázku/

MOQUI MARBLES
Moqui Marbles jsou zajímavé kameny plné energie. Moqui Marbles jiným názvem "žijící kameny", "kameny zrození", "hromové kameny" nebo "šamanské kameny". Tyto kameny pocházejí z Utahu v USA a jsou vytvořeny z Navajo pískovců. Tyto kameny jsou čím dál vzácnější, neboť jsou nyní k nalezení pouze v Grand Staircase Escalante ve státem chráněném území. O Moqui Marbles existuje mnoho teorií, jak vznikly. Dle geologických studií Mogui Marbles obsahují železné rudy, jejichž stáří se odhaduje až na 130 až 155 milionů let. Tyto kameny byly využívány Hopi indiány k šamanským rituálům a hrám. Traduje se, že tyto kameny svému majiteli propůjčují štěstí, spokojenost a svou pozitivní nadpozemskou energii. Moqui Marbles se dají svou silou přirovnat k meteoritům. Moqui Marbles se dělí na ženské a mužské kameny. Ženské kameny jsou většinou hladší a kulatější, mužské kameny jsou většinou hrubší a částečně se podobají létajícímu talíři nebo na sobě mají různě velké výstupky. Moqui Marbles jsou většinou hladké, eliptické nebo kruhové kuličky tvořené z kompaktní pískovce uzavřené v "mušli - obalu - skořepině" ze sloučenin železa.

Moqui Marbles pomáhají sladit a vyrovnat energii v jednotlivých čakrách, odstraňují jejich blokády, uzemňují, a ochraňují. Zlepšují koncentraci. Svému majiteli propůjčují svoji nadpozemskou energii a pomáhají přitahovat radost, štěstí a spokojenost. Odhání veškeré zlo. Pozitivní síly je možno přenášet i na vaše okolí. Jsou kameny splněných přání a duševní rovnováhy. Mají blahodárné účinky při duševní a citové nevyrovnanosti, oslabení a ztrátě životadárné energie. Regenerují organismus na všech úrovních. Skřípání Mogui o sebe zvyšuje naši vnímavost vůči zvukům, které leží obvykle mimo naše pásma vnímání.
Moqui Marbles umístěné v místnosti chrání a hormonizují celý prostor. Chrání před negativními energiemi všeho druhu. Navozují klidnou, veselou a přátelskou atmosféru. Obyvatelům prostoru, které chrání, přinášejí štěstí, plodnost a životní radost.

Léčebné využití: odblokovávají, čistí a harmonizují všechny čakry a meridiány, urychlují léčení a potlačují bolest. Pomáhají při problémech s nespavostí, zlepšují kvalitu spánku a přinášejí očistné sny. Zlepšují absorpci železa, krvetvorbu a prokrvení. Aktivují regeneraci. Posilují svaly, střeva, žíly, imunitní systém. Omlazují tkáně, orgány a kůži. Vynikajícím pomocníkem při stresu  a nervovém vypětí. Mužské kameny se vždy přikládají na slabou nebo nemocnou část těla, ženské kameny na opačnou část těla. Jakmile položíte druhý kámen a uzavřete tím energetický okruh, pocítíte tok energie. Pokud máte jen dva mužské nebo jen dva ženské kameny, ten těžší z nich se pokládá na nemocnou část těla, druhý na zdravou. Zvyšují účinnost jiných kamenů.

Doporučené užívání kamenů Moqui Marbles:
Moqui Marbles kameny vložte do každé ruky po jednom. Vždy v ruce, kterou píšete, držte kámen opačného pohlaví (např. pravák muž - ženský kámen v pravé ruce a mužský v levé, pravák žena - mužský kámen v pravé ruce a ženský v levé). Kameny držte pevně v rukou, uvolněte se a cca 10 minut s nimi relaxujte. Většinou po pár minutách ucítíte příjemné teplo v dlaních, které se pak šíří do celého těla. Toto teplo to je způsobeno tím, že kameny přes vás spolu začnou komunikovat. Můžete cítit i zajímavé vibrace a působení energie těchto kamenů. S Moqui Marbles zacházejte s upřímnou láskou a oni vám ji vrátí, když ji budete nejvíce potřebovat.
Když se kamenům Moqui Marbles skutečně věnujete s láskou, působí na vás svou nesmírně pokojnou energií, zahání od vás vše zlé a čistí vaši auru.

Nabíjí se ranním nebo večerním sluncem, úplňkem, hlazením a společností ostatních kamenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Moqui Marbles
Hmotnost žena+muž: 98 g
Původ: USA Utah
Průměr: žena-33 mm, muž-42mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: