Vltavín Besednice

Kód: 191923116
1 900 Kč 1 570,25 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLTAVÍN (Česká republika)

„Kosmický“ původ vltavínu dává tušit, že je v něm nahromaděna kosmická energie, kterou je schopen předávat svému nositeli. Umožňuje komunikaci s vyšším já, nejvyššími mistry a vesmírnými posly.  Zavede vás do vyšších dimenzí a umožní projít procesem růstu. Otevírá a čistí různé bloky a harmonizuje čakry. Urychluje duchovní růst. Položený na třetím oku se můžete pohybovat dopředu budoucností nebo zpět minulostí, abyste zmírnili současné trápení nebo pochopili smysl toho, co se odehrává mezi jednotlivými inkarnacemi. Dovolí vám cestovat do jiných životů. Pomůže vám zjistit, co je třeba udělat v tomto životě, abyste předešli nepříjemným důsledkům. Pomáhá oprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Přináší inspiraci a nečekaná řešení, která vás vedou kupředu. Spouští mocné přívaly světelné energie směrem do těla a zvyšuje osobní vibrace. Odstraňuje únavu, dodává životní energii, radost a uklidňuje partnerské vztahy. Posiluje paměť a logické myšlení. Pomáhá nám dosahovat životní harmonie. Je kamenem štěstí a plodnosti. Svou cenou se dostal mezi drahokamovou elitu, jelikož se jeho ložiska blíží vytěžení. 

Léčebné využití: Posiluje imunitní systém a aktivuje bílé krvinky. Chrání před infekcí a zmírňuje účinky infekčních onemocnění, zejména způsobených bacily a viry. Snižuje nervozitu a bolesti hlavy. Zvlášť vhodný jako preventivní prostředek při cestování do končin s jinými hygienickými návyky.

Očista: jednou měsíčně za úplňku očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčním světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost: 20x20 mm
Původ: Česká republika, Besednice
Materiál: Cín+Vltavín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: