Šungit

Kód: 24820
290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠUNGIT (Karélie – RUSKO) – VĚČNÝ KÁMEN ZDRAVÍ

Šungit v krystalickém (přírodním, surovém) stavu je energeticky velmi silný. Doporučuji k nabíjení vody, kterou je možno popíjet nebo používat k zevní potřebě. Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné, a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to svérázná "čistička", prostředek na přetvoření špatných, negativních energií v energie pozitivní, životadárné. Šungit je téměř dvě miliardy let stará hornina, obsahující uhlík, křemík a skoro celou tabulku chemických prvků, které dostala název podle místa výskytu, Karelské vesnici Šuňga, na břehu Oněžského jezera v severozápadní části Ruska.
Na tomto kameni je neobyčejné všechno: složení, struktura, vlastnosti, doba vzniku, záhadný původ, široké spektrum využití.

Šungit: - čistí a dezinfikuje vodu - harmonizuje člověka i prostředí  - pro bioenergetickou očistu a harmonizaci prostředí - z mírnění  patogenního vlivu televize, počítače, efektivně pohlcuje elektromagnetické záření - zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a sílu - má léčivé, hojivé a dezinfekční účinky - čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů, sloučenin obsahujících chlór, dusičnany a amoniak - absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady, organické sloučeniny - ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy - obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus - mění její energeticko-informační strukturu, nabíjí ji a aktivuje

Příprava šungitové vody: šungit propláchneme a vložíme do skleněné nádoby a dolejeme běžnou vodou z kohoutku - nádobu necháme 12 hodin stát, potom tuto vodu můžeme pít nebo používat na čaj nebo kávu, případně vařit polévku atd. Už po 1 měsíci každodenního pití této vody pocítíte změnu. Pitím této vody si můžete někdy i snížit vysoký tlak. Každodenní mytí šungitovou vodou vyhlazuje pleť, zvyšuje její pružnost a dodává jí mladistvý vzhled. Může nám pomoci navždy se zbavit akné a kožních zánětů, odlupující se a zarudlé kůže. Pravidelné oplachování vlasů šungitovou vodou jim dodá na lesku  a hedvábnosti a rovněž značné snižuje jejich vypadávání, zabraňuje plešatění, upevňuje kořínky a zbavuje vlasy lupů.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Rusko - Karélie
Velikost kamínků: 6-8mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: