Smaragd

Kód: 26881
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMARAGD

Drahokam královen a královna drahokamů. Patří k nejcennějším drahým kamenům. Smaragdy jako kameny lásky se přikrášlovala královna Kleopatra. Jak je silný, tak je i citlivý na přítomnost jiných kamenů, které jej oslabují. Hluboká zeleň smaragdu promlouvá přímo k našemu srdci a posiluje je. Působí jako most mezi námi a mocnou přírodou, která je štědrá, když jednáme v souladu s ní, a nebezpečná, když jednáme proti ní. Harmonizuje emoce a posiluje milostné vztahy. Rozvíjí bohatství ducha, spokojenost, zbystřuje smysly a ostří vtip. Brání přístupu negativních vlivů a zpomaluje stárnutí. Posiluje i pravé přátelství a rodinný život.

Léčební využití: Má silné regenerační a léčivé účinky. Obnovuje narušenou rovnováhu, uklidňuje nervy a pročišťuje játra. Aktivuje obranné mechanismy, snižuje horečku, revmatické potíže a potlačuje infekce všeho druhu. Reguluje krevní oběh, zejména krevní tlak, činnost zažívacích orgánů. Příznivě ovlivňuje činnost srdce a cév. Dlouhodobě odsvědčené je jeho léčebné působení při zánětech očí, jejich únavě a při zmírňování šedého zákalu. Příznivý vliv je i při léčení psychóz. Položený pod polštář chrání naše sny.

Nejsilněji působí na srdeční čakře, jako náhrdelník nebo přívěsek a na očích.

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky či stykem s ametystem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Brazílie
Materiál: minerál+cín
velikost: 20x15 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: