Rubín fazetovaný náhrdelník

Kód: 191923204
Tip
1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUBÍN - Indie

Je pokládán za symbol vznešenosti, síly i lásky. Symbolizuje oheň srdce, sílu lásky a života, energii spalující vše zlé. Propojuje různé hierarchie sil a citů. Vyvolává bouři emocí a touhy. Je schopen znovu rozdmýchat uhasínající lásku. Posiluje touhu po přežití, uplatnění, zahání smutek i rezignaci a je mocným pomocníkem při překonávání těžkých nemocí a pooperačních potíží.
Energie Rubínu nabíjí novou silou a doslova ničí každou slabost – duševní i tělesnou.  Posiluje intenzitu partnerských vztahů, odstraňuje zábrany a je schopen vybudit i poslední kapičku energie.

Léčební využití: Aktivuje tvorbu krve, dbá na rovnováhu mezi bílými a červenými krvinkami. Podporuje srdce a krevní oběh (přednostně posiluje příliv čerstvé krve do mozku a brání tak jeho únavě) i imunitní systém chránící nás před infekcemi. Upravuje potíže při menstruaci. Harmonizuje produkci hormonů a regulací zažívání brání vzniku tukových polštářků. Příznivý vliv má i na unavené oči, které se lépe prokrví, a tím se obnoví jejich funkce.

Má všeobecné účinky při zvyšování krevního tlaku a krevní tlak stabilizuje na „normální“ hodnoty.

Nejúčinněji působí na základní a srdeční čakře. Je však natolik silným kamenem, že působí prakticky všude.

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky, případně stykem s Křišťálem

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Délka: 42 cm
Původ: Indie
Velikost fazet (kuliček): 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: