Rodonit extra

Kód: 24927
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RODONIT

Již v antice pokládán za kámen poutníků, které měl chránit před strastmi cesty a nebezpečím. Jeho jméno je odvozeno od řeckého výrazu „rhodos“, což je růžový.
Dodává sílu k překonání jakékoliv změny – stěhování, pracovní místo. Vyzařuje z něj uklidňující energie. Dodává radost a jistotu při podnikání nebo při řešení problémů, ale zvyšuje i citlivost, spolucítění, sentimentalitu. Je vynikajícím utěšovatelem, který vždy vyslyší naši bolest, zármutek. Strach, stres a neklid před Rodonitem prchají, takže je často nošen ke zkouškám nebo k rozhodujícím pohovorům. Dokáže uzemňovat přebytečnou energii.

Léčební využití: Pomocník při srdečních potížích, zejména je-li položen na srdeční čakru. Snižuje i tlak na plících a uklidňuje při astmatických potížích. Posiluje imunitní systém, usnadňuje hojení ran, potlačuje vznik velkých tvrdých jizev. Pomáhá i při bolestech hlavy. Posiluje kosti, chrání je před porušením, a to i ty nejjemnější. V případě nebezpečí je schopen aktivovat organismus k mimořádným výkonům.

Nejúčinněji působí na srdeční a korunní čakře.

Očista: jednou měsíčně nejlépe vybít stykem s Hematitem, pak v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít dvě hodiny paprsky zapadajícího slunce, může být i úplňkovým svitem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Madagaskar
Materiál: Cín+minerál
Velikost: 20x12 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: