PARTNER DUŠE - Měsíční kámen extra+Ametyst extra (+Swarovski+Preciosa komponenty)

Kód: 27404
Tip
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte PARTNERA DUŠE? Zvolte tento náramek vyráběný se záměrem potkat spřízněnou duši. Náramek přitahuje energie partnera duše. Pokud se vám nedaří v partnerském životě a stále hledáte toho pravého člověka, který bude stát pevně po vašem boku, navlékněte si na své zápěstí tento náramek a vyšlete s důvěrou svou „prosbu o partnera“ do Vesmíru a odevzdejte všechny strachy a obavy ze samoty.

MĚSÍČNÍ KÁMEN
Je typickým kamenem pro ženy, jinovým kamenem, vzbuzujícím něžnost. Je pokládán za koncentrátora měsíční energie.

Vnáší do myšlení klid, porozumění, přizpůsobivost, jemnou pohyblivost, snahu po rozumných řešeních. Zbystřuje intuici a usnadňuje komunikaci. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.
Léčebné využití: řídí hormonální rovnováhu v těle. Působí na tvorbu a koloběh tělesných tekutin, včetně lymfatického systému. Zmírňuje menstruační potíže i potíže v klimakteriu. Zvlášť cenným pomocníkem je v těhotenství a při porodu. Pečuje o dobré trávení a snižuje sklon k cukrovce. 

AMETYST 
Kámen s mocným účinkem.  Značí přeměnu a soucit. Snoubí se v něm oheň životní síly s klidem ducha. Je univerzálním lékem s výbornými účinky. Posiluje naši vůli a zlepšuje koordinaci nervové soustavy. Podporuje intuitivní mimosmyslové vnímání a otevírá duši novým myšlenkám a ideálům. Tím podporuje schopnost dospět ke správným rozhodnutím. Uklidňuje spánek a chrání před špatnými sny. Zvyšuje schopnost koncentrace a pomáhá nám získávat nadhled i moudrost. Posiluje rodinné vztahy a přátelství a mírní spory. Má velkou ochrannou sílu, zejména před působením negativních energií.
Léčebné využití: Působí proti bolestem hlavy, migréně, neuróze, nespavosti. Posiluje a stabilizuje imunitní systém. Harmonizuje všechny orgány a zmírňuje bolesti. Zabraňuje vzniku křečovitých stavů. Reguluje krevní tlak a činnost lymfatického systému. Účinný je při posilování krevního oběhu a zažívacích orgánů. Omezuje růst tukové tkáně a léčí pokožku.

Očista: jednou měsíčně za úplňku očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčním světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost kuličky měsíční kámen: 6 mm
Velikost kuličky ametyst: 6 mm
Velikost kuličky Swarovski: 10 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: