Nefrit Anděl (bílý kov)

Kód: 191923196
Tip
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Andělští poslové, ochránci, vyrobeni na přání Světla Vesmíru dle vize.
Nechť každého, kdo jej nosí, Andělé ochraňují.

Bílý kov, zachovávající si stálou barvu a tvar. 

Nefrit  je kamenem, který účinně uklidňuje nervový systém. Harmonizuje nefungující vztahy. Pomáhá realizovat touhy a vášně. Má nejblíže k centru srdce. Je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím.
Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra.

Léčebné využití: pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost: 36x30 mm (měřeno bez očka)
Původ: Česká republika
Materiál: Obecný kov - tombak - mosaz s vyšším obsahem mědi. Postříbřeno galvanizací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: