Medailon Panna Marie 15mm stříbro rhodiované (reg.č. u Puncovního úřadu 15437)

Kód: 22384
Tip
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříbrná zázračná medailka Panna Maria - 15 mm

Materiál:
stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
lesk, rhodiováno
Rozměry:
10 x 15 mm
Váha:
0,82 g
 

Stříbrná medailka byla vytvořená na základě přání přímo Panny Marie. Ta se zjevila sestře Kateřině Labouré 27. listopadu 1830 v kapli na rue de Bac v Paříži. Panna Maria přislíbila, že ten kdo bude medailku nosit s důvěrou, obdrží spoustu milostí. Díky následujícím mnoha zázrakům - ať již tělesných uzdravení, nebo nečekaných obrácení se pro medailku vžil název "zázračná medailka".

Takový odkaz předala sama Panna Maria Kateřině Labouré: „Dej zhotovit takovou medaili. Ti, kteří ji budou nosit na krku, dostanou velké MILOSTI.
Mnoho milostí dostanou všichni, kteří ji budou nosit s důvěrou.“ Sama Panna Maria žádala, abychom medaili nosili a určila také, jak ji nosit. Takové nošení medaile, které doporučila Panna Maria, je projevem správné úcty k posvátným znakům.

Nošení zázračné medaile nám účinně pomáhá vytvořit dětský, milující postoj k naší nebeské Matce. Zjistili to a mohou to potvrdit všichni, kteří ji nosí. Kolikrát se zapomeneme pomodlit ranní modlitbu? Ten, kdo nosí „Zázračnou medaili“, si spontánně uvědomí hned ráno tuto povinnost a přenese se v myšlenkách k Pánu Ježíši a k Panně Marii. I když to je jen nakrátko, přece začal den s Pánem Bohem a Pannou Marii. Častý pohled na tuto medaili usměrní naše myšlenky, povzbudí nás vzývat Pannu Marii.
Kdo kdy spočítá milosti, které dostaneme právě při rychlé, dětské prosbě k Panně Marii, hlavně když prosíme s důvěrou? „Mnoho milostí dostanou ti, kteří ji budou nosit s důvěrou.“
Kdo ví, kolik proseb a dobrých vnuknutí vzbudí naše medaile u těch, kteří vidí, že ji nosíme?
Tento požehnaný předmět, který povzbuzuje k modlitbě, přitahuje milosti do duše a často chrání i tělo.

Na druhé straně této živé medailky je písmeno M, nad ním kříž. Opírá se o krátkou příčku. Pod písmenem M jsou přesvatá Srdce Pána Ježíše a Panny Marie. Jedno je ovinuto trnovou korunou a druhé probodené mečem.

Během dne se doporučuje opakovat krátkou modlitbu: "Panno Maria, bez hříchu počatá, oroduj za nás, kteří se k tobě utíkáme." 
Tato modlitba lemuje i předn
í stranu medailky. 

Samotná medailka má na výšku 15 mm. Je měřena bez očka a bez poutka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: