Květ života stříbrný s křišťálově čistými zirkony (Ag) 37mm vč. řetízku (reg.č. u Puncovního úřadu 15437)

Kód: 191922859
Novinka
2 200 Kč 1 818,18 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květ života vyrábějí čeští šperkaři v Jablonci na Nisou. Zirkony pocházejí od české Preciosy.  

Stříbrný květ života dodáváme včetně 50 cm dlouhého stříbrného řetízku. Každý šperk má svoji puncovní značku.

Stříbrný šperk je potažen vrstvou Rhodia. Jedná se o rhodiovaný lesklý povrch, který šperku dodává stálý lesk, protože chrání stříbro před oxidací, tedy tmavnutím, a zároveň zvyšuje jeho odolnost vůči působení chemických látek. Takto ošetřený výrobek je také antialergický. 

Péče o rhodiované šperky je snadná. Postačí jemně přeleštit suchým flanelem a zbavit je tak případných nečistot. V případě, že by se Vám vrstva rhodia ošoupala, je možné dát šperk v klenotnické opravně znovu porhodiovat.

 

KVĚT ŽIVOTA

První a základní květ se nazývá Semeno života symbol pocházející z Genesis – 7 kružnic vzešlých z Vesica piscis znázorňující 7 dní stvoření vesmíru v kterém žijeme. Ve výsledku tedy Semeno života symbolizuje začátek stvoření – prvních 7 dní. Semeno života. Tvorba pokračuje stejnými kroky, vždy v nově vzniklých protnutích. Šestý den je dokončen první vír stvoření, prvních sedm kruhů. Obrazec je nazýván Semeno nebo také Zárodek Života.  
Květ života, symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. 
Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi.
Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém Bůh zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty.
Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán.

Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství. 
Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.
Významnost tohoto symbolu také dokládá skutečnost, že energetická síť, která je obnovována kolem naší Země má také tvar Květu života, kde každý bod květiny je jedním z energetických sloupů, kterým je energie propojena se Zemí…

Nechte  do sebe proudit jeho energii a vibrace. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

Materiál:
stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
lesk, rhodiováno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: