Kunzit zelený extra (hiddenit)

Kód: 24250
Tip
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KUNZIT

Vlastnosti: mimořádně duchovní kámen s vysokými vibracemi. Probouzí k činnosti srdeční centrum a vyvolává ničím nepodmíněnou lásku. Probouzí myšlenky vedoucí k lásce a vzájemné komunikaci. Vyzařuje mír a propojí vás s univerzální vesmírnou láskou. Navozuje hluboké a soustředěné meditativní stavy. Zvyšuje tvůrčí schopnosti. Vede k pokoře a zvyšuje ochotu sloužit druhým.
Umí rozptýlit vše negativní, slouží jako štít pro auru, kterou chrání před nežádoucími energiemi. Svému majiteli přináší schopnost být soběstačný a chráněný, dokonce i uprostřed početného davu. Kunzit zesiluje energetické pole kolem těla.
Posiluje schopnost sebevyjádření, umožňuje dávat svobodně najevo myšlenky a pocity. Zvyšuje míru tolerance vůči sobě samému i vůči ostatním. Pomáhá snižovat stres vyvolávající obavy.
Kunzit má moc spojovat rozum, intuici a inspiraci. Léčí bolesti srdce, zejména ty, které pocházejí z předchozích životů. Pomáhá zlepšovat náladu ve chvílích depresí pramenících z citových problémů.

Léčebné užití: posiluje oběhový systém a srdeční sval. Příznivě upravuje podmínky ovlivňující fungování nervů. Tiší epilepsii a zmírňuje bolesti kloubů. Dokáže neutralizovat důsledky anestezie a podněcuje činnost imunitního systému. Velmi blahodárně působí při psychických problémech a depresích, zejména v případě, že je užíván jako elixír. Na solar plexu potlačuje návaly paniky. 

Tento krystal má mimořádné účinky pro ty, kteří mají problémy s vyjádřením svých emocí, nebo mají problém vyznat někomu lásku. Je velmi ceněný pro svou jedinečnou práci se srdeční čakrou a svému majiteli propůjčuje schopnost pochopit bezpodmínečnou lásku. Lze ho doporučit u partnerů, kde se postupně začíná vytrácet vzájemná láska. Hiddenit pomáhá odstranit blokády v srdcích obou partnerů a tím otevřít novou cestu pro vzájemnou lásku. Přináší nám radost, spontánnost, ale také soucit, odpuštění a vděčnost.       

Je taktéž ochranným kamenem, který rozptyluje negativitu, chrání naši auru od nežádoucích energií, psychických vlivů a rozptyluje připojené entity. Pomáhá při hojení hlubokých psychických ran v našem srdci a je vynikajícím krystalem pro zotavení ze závislostí a zneužívání. Je krystalem nových začátků a propůjčuje nám naději v obtížných životních situacích. Hiddenit pomáhá těm, kteří mají potíže při přijímání kvůli pocitům bezcennosti překonat mylnou představu, že finanční bohatství a majetky jsou skutečným měřítkem něčí hodnoty.       

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít na měsíčním svitu, nejlépe za úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Afgánistán
Velikost: 27x12 mm
Materiál: krystal+cín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: