Korál náušnice (bílý kov) pecky

Kód: 191923197
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílý kov, zachovávající si stálou barvu a tvar. Jehla na průchod uchem - chirurgická ocel

KORÁL
Ochranný a léčivý kámen. Symbolizuje současně pevnost i proměnlivost, hloubku i povrchnost, ticho i bouření, pohyb i klid. Zvyšuje neústupnost a zároveň ukazuje, že je někdy lépe přizpůsobit se okolnostem. Posiluje smysl pro krásu a tvar i schopnost bránit se nepříznivým vlivům. Je schopen nastartovat náš vnitřní motor, ale i vypnout, když jedeme z kopce. Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar, zajistí jeho budoucí zdraví. Nemluvňata nosí korálový přívěsek k utišení bolesti při prořezávání zoubků. Též zajišťuje dítěti silnou ochranu. Přitahuje lásku a štěstí.
Léčebné využití: Reguluje menstruační výtok, odstraňuje poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí, oční potíže. Zastavuje krvácení. Je ochráncem kostí, zubů, nehtů a vlasů.
Zvyšují energii a životní síly. Chrání těhotné matky, usnadňují porod a budí lásku k dítěti. Jsou dobrým pomocníkem při léčení krevních chorob. Podporují lásku a sexualitu.

Čistí se jednou měsíčně,  opláchnout v proudící teplé vodě. Nabíjí se paprsky zapadajícího slunce nebo stykem s křišťálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost: Průměr 9mm
Původ: Česká republika
Materiál: Obecný kov - tombak - mosaz s vyšším obsahem mědi. Postříbřeno galvanizací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: