Korál Anděl (bílý kov)

Kód: 191923195
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Andělští poslové, ochránci, vyrobeni na přání Světla Vesmíru dle vize.
Nechť každého, kdo jej nosí, Andělé ochraňují.

Bílý kov, zachovávající si stálou barvu a tvar. 

KORÁL
Ochranný a léčivý kámen. Symbolizuje současně pevnost i proměnlivost, hloubku i povrchnost, ticho i bouření, pohyb i klid. Zvyšuje neústupnost a zároveň ukazuje, že je někdy lépe přizpůsobit se okolnostem. Posiluje smysl pro krásu a tvar i schopnost bránit se nepříznivým vlivům. Je schopen nastartovat náš vnitřní motor, ale i vypnout, když jedeme z kopce. Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar, zajistí jeho budoucí zdraví. Nemluvňata nosí korálový přívěsek k utišení bolesti při prořezávání zoubků. Též zajišťuje dítěti silnou ochranu. Přitahuje lásku a štěstí.
Léčebné využití: Reguluje menstruační výtok, odstraňuje poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí, oční potíže. Zastavuje krvácení. Je ochráncem kostí, zubů, nehtů a vlasů.
Zvyšují energii a životní síly. Chrání těhotné matky, usnadňují porod a budí lásku k dítěti. Jsou dobrým pomocníkem při léčení krevních chorob. Podporují lásku a sexualitu.

Čistí se jednou měsíčně,  opláchnout v proudící teplé vodě. Nabíjí se paprsky zapadajícího slunce nebo stykem s křišťálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost: 36x30 mm (měřeno bez očka)
Původ: Česká republika
Materiál: Obecný kov - tombak - mosaz s vyšším obsahem mědi. Postříbřeno galvanizací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: