Ježíš Kristus - Sodalit+korál+granát+Swarovski + Preciosa korálky

Kód: 27399
Tip
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Milosrdný Pane Ježíši Kriste…
Králi nad smrtí a životem…
Beránku Boží, který snímáš hříchy VŠEHO světa…
my, kteří Stojíme o ŽIVOT v ČISTOTĚ, Tebe z Celého svého SRDCE Vroucně Žádáme...
Potěš nás Prosím Svou Laskavou Přízní a Přítomností…
Dej Prosím, abychom o Tvůj Bezelstný Dohled nebyli připraveni a ochuzeni…
Uděluj nám Prosím Svá Laskavá Požehnání…
Obdarovávej nás Prosím Svými Laskavými Pokyny a Vedením…
Buď prosím tak Laskavý a Stůj při nás v Okamžicích, ve kterých klopýtáme a Sobě se ztrácíme…
Buď prosím tak Laskavý a Dovol, aby Tvá ČISTÁ LÁSKA Osvítila VŠECHNY vnitřní i vnější démony a my je tak mohli nahlédnout v jejich PRAVÉM SVĚTLE…

Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Děkuji… Óm… Óm… Óm… Óm… Óm… Óm… Óm… Óm… Óm…

www.srdce-dharmy.cz

SODALIT
Modrá princezna s bílou hvězdou, symbolizuje denní oblohu s obláčky. Reprezentuje úzké spojení ducha a hmoty.

Rázně uzemňuje rozevláté myšlenky a ideje směrem k realitě. Máme-li vykonat nějakou práci, tak nás k ní přitáhne a nedovolí, abychom se rozptylovali. Při a po rozčilení přináší žádoucí klid. Mírní naše emoce. Pro uklidnění je dobré si lehnout a položit kámen na čelní čakru – třetí oko.
Zdravotně: Uklidňuje nervovou soustavu a harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí. Pomáhá při žaludečních potížích, neuróze, bolestech hlavy. Má příznivý vliv zejména na činnost slinivky a štítné žlázy. Posiluje imunitu proti nakažlivým nemocem. Položen na krční čakru pomáhá při bolestech krku a polykacích potížích. Uklidňuje žaludek na čakře Solar plexus.

KORÁL
Ochranný a léčivý kámen. Symbolizuje současně pevnost i proměnlivost, hloubku i povrchnost, ticho i bouření, pohyb i klid. Zvyšuje neústupnost a zároveň ukazuje, že je někdy lépe přizpůsobit se okolnostem. Posiluje smysl pro krásu a tvar i schopnost bránit se nepříznivým vlivům. Je schopen nastartovat náš vnitřní motor, ale i vypnout, když jedeme z kopce. Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar, zajistí jeho budoucí zdraví. Nemluvňata nosí korálový přívěsek k utišení bolesti při prořezávání zoubků. Též zajišťuje dítěti silnou ochranu. Přitahuje lásku a štěstí.
Léčebné využití: Reguluje menstruační výtok, odstraňuje poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí, oční potíže. Zastavuje krvácení. Je ochráncem kostí, zubů, nehtů a vlasů. Zvyšují energii a životní síly. Chrání těhotné matky, usnadňují porod a budí lásku k dítěti. Jsou dobrým pomocníkem při léčení krevních chorob. Podporují lásku a sexualitu.

GRANÁT
Vlastnosti: symbolizuje krev, oheň, vášeň, čisté srdce. Přináší štěstí a bohatství, dodává odvahu, sebedůvěru, podněcuje k aktivitě. Chrání přátelství před narušením a vzbuzuje lásku. Ochraňuje před nepozorností a přehlížením důležitých „maličkostí“ běžného života. Pomáhá nacházet cestu ze životních krizí.   
Léčebné užití: posiluje a regeneruje celý organismus. Posiluje srdce, řídí tep i tlak krve, brání vzniku koronárních onemocnění. Působí na vnitřní i vnější pohlavní orgány. Pomáhá udržovat potenci až do vysokého stáří. Potlačuje zánětlivé procesy a mírní artritidy a revmatismus. Příznivě působí při kožních chorobách. Lze přikládat na bolestivá místa, zejména na první a srdeční čakru. 

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít na Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost kuličky Sodalit+Korál: 6 mm
Velikost Swarovski korálek: 10 mm
Velikost kuličky Granát: 8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: