Granát vesica piscis náušnice Ag

Kód: 9221
430 Kč 355,37 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRANÁT

Vlastnosti: symbolizuje krev, oheň, vášeň, čisté srdce. Přináší štěstí a bohatství, dodává odvahu, sebedůvěru, podněcuje k aktivitě. Chrání přátelství před narušením a vzbuzuje lásku. Ochraňuje před nepozorností a přehlížením důležitých „maličkostí“ běžného života. Pomáhá nacházet cestu ze životních krizí.   

Léčebné užití: posiluje a regeneruje celý organismus. Posiluje srdce, řídí tep i tlak krve, brání vzniku koronárních onemocnění. Působí na vnitřní i vnější pohlavní orgány. Pomáhá udržovat potenci až do vysokého stáří. Potlačuje zánětlivé procesy a mírní artritidy a revmatismus. Příznivě působí při kožních chorobách. Lze přikládat na bolestivá místa, zejména na první a srdeční čakru. 

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně pod teplou tekoucí vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít na Slunci.


VESICA PISCIS


Světelná brána - je prolnutí a propojení mužského a ženského aspektu. Vesica Piscis je vyjádřením geometrie Světla. Světlo je nástroj, který nás spojuje se Stvořitelem. Vesica Piscis je brána, vzorec energie který slouží k propojení úrovní duchovní, nefyzické , s naší úrovní materiální, fyzickou. Podporuje a zesiluje tok proudění světelných informací do života, 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Velikost oválku: 12x6 mm
Materiál: Stříbro (Ag)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: