Dioptaz extra

Kód: 26484
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dioptaz Kongo působí jako účinný léčivý kámen na srdce a současně dokáže otevírat vyšší srdeční čakru. Jeho nádherné modrozelené zbarvení pozvedá veškeré čakry na vyšší úroveň a napomáhá jejich duchovnímu naladění. Majitel kamene se s jeho pomocí dostává do vyšší roviny vědomí. Jeho působení má dramatický dopad na lidské energetické pole.

Po duševní stránce napomáhá dioptaz vnést do současného života klid a zároveň - poněkud paradoxně - vyvolává i vzpomínky na životy minulé. Podporuje pozitivní vztah k životu a upevňuje schopnost naladit se na vlastní zdroje energie. Ve všech oblastech lidského konání dokáže měnit negativní jevy v pozitivní a současně odbourává důsledky neschopnosti naplnit vlastní potenciál. Zejména pomáhá ve chvílích, kdy už nevíte, co dál, neboť umí napovědět správný směr do budoucna.

V duševním životě působí dioptaz jako silný mentální čistič a pomocník při detoxikaci. Zprostí vás rovněž touhy ovládat druhé. Na citové úrovni může fungovat jako most směřující k emocionálnímu zotavení - zejména zásluhou dítěte ukrytého v nitru kamene. Jeho zelené paprsky proniknou hluboko do srdce, kde dokážou pohlcovat staré rány a zdánlivě zapomenuté bolesti. Dioptaz odstraňuje smutek a lítost a mimořádně dobře dokáže hojit bolesti srdce společně s útrapami provázejícími pocit opuštěnosti.

Naučí nás chápat, že bolest a problémy v mezilidských vztazích jsou odrazem vnitřního odcizení člověka sobě samému. Krystaly toto narušené spojení napravují a vnášejí lásku do života na všech úrovních. Dioptaz dokáže zacelit i citovou „černou díru", jejíž dopad na lásku je naprosto zdrcující. Tento krystal je schopen odsunout stranou již překonané představy o tom, jakou podobu by láska měla mít, a místo nich vyvolává nové vibrace navozující pocit lásky.

V duchovní rovině aktivuje dioptaz položený na třetí oko vyladění duševního vidění. Kámen nám umožňuje pocítit své vlastní vnitřní bohatství.

Léčebné využití: Dioptaz upravuje nesoulad projevující se na buněčné úrovni, aktivuje buňky a brzlík. Snižuje vysoký krevní tlak a pomáhá potlačit bolesti i migrény. Preventivně účinkuje proti srdečnímu infarktu a léčí také kardiovaskulární potíže. Snižuje únavu a pomáhá překonávat šok. Zbavuje tělo jedů, potlačuje žaludeční nevolnost a napomáhá regeneraci jater. Zvláště účinný je při překonávání různých závislostí a stresů.

Umístění: Nad srdeční čakrou.

Očista: jednou měsíčně očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Pak nabít měsíčními paprsky – za úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Kongo
Materiál: Cín+krystal
Rozměr: 30x12 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: