Anděl Michael - svícen - drátěný 28 cm

Kód: 28080
Novinka
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý kus je originál!!!
Zapálením svíce korálky odráží na stěnách krásné světlo.
Vyrobeno v České republice

výška 28 cm
základna 10 cm

Archanděl Michael

Jméno Michael znamená „ten, kdo je jako Bůh" nebo „ten, kdo vypadá jako Bůh." Archanděl Michael je vůdcem archandělů. Vede řád andělů, který je znám jako „Ctnostní", a dohlíží na ži­vot nositelů světla. Jeho hlavním úkolem je zbavovat zemi a její obyvatele toxinů spojených se strachem. Lidé, kteří si zajistí jeho spolupráci, se nazývají „nositelé světla," a Michael po nich žádá, aby se zabývali duchovním vyučováním nebo léčbou, a to profe­sionálně nebo příležitostně.

 Michael byl inspirací vůdců a nositelů světla již v dávné minu­losti, kdy v Ráji učil Adama, jak má obdělávat půdu a starat se o rodinu. Johanka z Arku řekla svým inkvizitorům, že to byl archanděl Michael, který jí dal impuls a odvahu k tomu, aby ved­la Francii ve Stoleté válce. V roce 1950 byl kanonizován jako sv. Michal, „patron policistů", protože pomáhá hrdinnými činy a statečností.

Archanděl Michael je neobyčejně vysoký a hezký a obvykle nosí meč, který používá k tomu, aby nás osvobodil od nástrah strachu. Když je nám nablízku, můžete vidět jiskry nebo záble­sky světle modrého nebo nafialovělého světla. Michael je ohnivá energie a v jeho přítomnosti se začnete potit.

Michael je rovněž neuvěřitelně dovedný při opravách elektri­ckých a mechanických přístrojů, včetně počítačů. Častokrát jsem ho přivolala, aby mně pomohl s nefunkčními telefony, faxy a vše­mi typy elektroniky, a vždy se dostavil.

Michael vede a řídí ty, kteří mají pocit, že bloudí nebo si neumí poradit se smyslem života či kariérou v práci. Dokáže stimulovat nemotivované nebo bázlivé, aby začali jednat. Michael vám rov­něž řekne, jaký další krok byste měli učinit.

Pomáhá:
    * v obětavosti a oddanosti vlastním názorům
    * v nabytí odvahy
    * v navádění na správnou cestu
    * v nabytí energie a vitality
    * v nalezeni smyslu života, a to ve všech aspektech
    * v získání motivace
    * s ochranou
    * s vyčištěním prostoru
    * s uvolněním ducha
    * v získání sebevědomí

INVOKACE

Přivolejte Michaela kdykoliv se něčeho bojíte nebo se cítíte zra­nitelní. Okamžitě se objeví, dodá vám odvahu a zajistí vaši bez­pečnost, jak fyzicky, tak emocionálně. Pocítíte jeho bojovnou pří­tomnost. Bude se vám zdát, že vás chrání láskyplný tělesný strážce. Každý, kdo by měl v úmyslu vám ublížit, si to rozmyslí.

Michael nevyžaduje žádnou formální invokaci a přijde ke kaž­dému, kdo ho zavolá. Stačí, když si například pomyslíte:

„Archanděle Michaeli, přijď, prosím, ke mně. Potřebuji tvoji po­moc!"

Pak v duchu popište situaci, s kterou chcete pomoci. Jak jsem se již zmínila dříve, poznáte, že je u vás, když pocítíte jeho cha­rakteristickou teplou energii.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OBRAZY, SKLO, KERAMIKA, DŘEVO, LAPAČE SNŮ, PLASTIKY, SOŠKY
Původ: Česká republika
Velikost: základna 10 cm , výška 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: