Chryzokol leštěný Kongo

Kód: 23379
2 800 Kč 2 314,05 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

CHRYZOKOL 
Má podobné vlastnosti jako Malachit nebo Azurit. Jeho měkké působení vyvolává potřebu míru a lásky, soužití s přírodou, harmonie těla i ducha. Učí nás obdivovat zázraky přírody, dokonalost všech forem života a v krušných chvílích přináší naději na lepší časy. Zabraňuje propuknutí hněvu a nenávisti. Odbourává vnitřní bariéry, což zlepšuje naši komunikaci s okolím a porozumění ostatním. Ve stresových situacích má uklidňující účinek.

Léčební využití: Má chladivý i uklidňující účinek, proto je spolehlivým pomocníkem při snižování horečky, následků popálenin, při léčení angín. Utišuje bolesti při menstruaci a porodech, revmatismu a ischiasu. Tiší neklidné srdce a reguluje krevní tlak. Posiluje a snižuje bolesti zejména položením na krční a srdeční čakru. Na sakrální čakře uklidňuje zažívací orgány a harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky nejlépe za úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - velké
Původ: Kongo
Hmotnost: 580 g
Rozměr: 115x80x50 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: