Skolecit troml

Kód: 191922867
Novinka
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKOLECIT (Indie) Posiluje soudružnost ve vztazích mezi jednotlivci i v celých organizacích. Podporuje týmového ducha a pomáhá hlavně tehdy, když se cíle dají dosáhnout jen společnými silami. Podporuje skupinovou energii-propojení. Podporuje vnitřní mír a hlubokou relaxaci. Výborně pomáhá při meditacích. Vyvede z pocitu sebelítosti, bojuje proti slabé vůli i proti nedostatku energie. Výborný pro nerozhodné lidi. Pomáhá vidět na každé situaci to pozitivní.  Posiluje energii srdce a otvírá dveře pro spontánnější vyjádření lásky. Pokud si ho mezi sebou milenci vymění, posílí to jejich vztah. Pomáhá porozumět zprávám z vlastního nitra i od vyšších inteligencí. Pomáhá při práci se sny, zlepšuje jejich zapamatování a přináší osvěžující spánek. Vhodné je položit jej pod polštář. Skolecit se používá na korunní čakru. Spojuje srdeční a korunní čakru. Jeho energie je láska a moc. Uvolňuje blokády, rozhýbá stagnující energie. Je receptivní, jeho planeta je Měsíc a element je Duch.

Léčebné účinky: S ostatními kameny vytváří soudržně působící léčebnou skupinu. Omezuje hyperaktivitu, přináší ozdravující spánek. Rozhýbe nenápadně životní energii, pomáhá sebrat síly (například při nemoci), či vede k vylepšení kondice, vyššímu výkonu a menší potřebě spánku. Stabilizuje tělo i vitalitu. Zlepšuje sluch. Pomáhá při problémech s ušima, kostmi nebo ledvinami. Zbavuje tělo parazitů, pomáhá léčit trávicí trakt a narovnává páteř. Zmírňuje přílišnou sexuální žádostivost. Podporuje plodnost u mužů a u žen.

Očista: jednou týdně v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky (úplněk).

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Původ: Indie
Hmotnost: 14 g
Rozměry: asi 25x20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: