Rubín ve Fuchsitu

Kód: 26887
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

FUCHSIT 
Svému majiteli poradí, jak používat holistické postupy a jak využít služeb vyššího průvodce v záležitostech týkajících se zdraví a pohody. Pomáhá porozumět vztahům s ostatními lidmi. Dotýká se problému závislosti přetrvávající z minulých životů až do současnosti. Potlačuje sklony k mučednictví.  Ukazuje jak posloužit druhým, aniž by to znamenalo upadnout do mocenských půtek nebo falešné pokory. Propůjčuje schopnost posoudit správně vlastní cenu. Fuchsit nabídne vaší duši možnost, aby se vydala po své vlastní, jedinečné cestě.

Léčební využití: Odstraňuje bloky způsobené přebytkem energie tím, že ji předává dál. Udržuje rovnováhu. Udržuje správný poměr bílých a červených krvinek a léčí syndrom karpálního tunelu. Rovná záda, zvyšuje pohyblivost.

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky, případně stykem s Křišťálem

RUBÍN 
Je pokládán za symbol vznešenosti, síly i lásky. Symbolizuje oheň srdce, sílu lásky a života, energii spalující vše zlé. Propojuje různé hierarchie sil a citů. Vyvolává bouři emocí a touhy. Je schopen znovu rozdmýchat uhasínající lásku. Posiluje touhu po přežití, uplatnění, zahání smutek i rezignaci a je mocným pomocníkem při překonávání těžkých nemocí a pooperačních potíží.
Energie Rubínu nabíjí novou silou a doslova ničí každou slabost – duševní i tělesnou.  Posiluje intenzitu partnerských vztahů, odstraňuje zábrany a je schopen vybudit i poslední kapičku energie.

Léčební využití: Aktivuje tvorbu krve, dbá na rovnováhu mezi bílými a červenými krvinkami. Podporuje srdce a krevní oběh (přednostně posiluje příliv čerstvé krve do mozku a brání tak jeho únavě) i imunitní systém chránící nás před infekcemi. Upravuje potíže při menstruaci. Harmonizuje produkci hormonů a regulací zažívání brání vzniku tukových polštářků. Příznivý vliv má i na unavené oči, které se lépe prokrví, a tím se obnoví jejich funkce. Má všeobecné účinky při zvyšování krevního tlaku a krevní tlak stabilizuje na „normální“ hodnoty.
Nejúčinněji působí na základní a srdeční čakře. Je však natolik silným kamenem, že působí prakticky všude.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Původ: Indie
Velikost: asi 25x20 mm
Hmotnost: asi 27g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: