Hypersten troml

Kód: 13892
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYPERSTEN
Usnadňuje vhled do problému, pomáhá nalézt řešení, je vhodným pomocníkem i při vytváření dobrých vztahů a jejich udržení. Snadno s ním zvládnete ustát ostrou kritiku, pomluvy i kletby, umožňuje sebe-přijetí. Propojuje s duchovním světem a zlepšuje komunikaci s duchovními bytostmi. Velmi vhodný kámen pro duchovní práci a psychiku. Snižuje negativní aspekty pýchy. Je to dobrý kámen pro osobní vztahy a obchodní jednání. Vhodný pro meditaci, práci s kyvadlem, koncentraci mysli, vnímání, relaxaci.


Do svého okolí vyzařuje smíšenou energii JANG i JIN (dvojí polarita) .

Léčebné využití: pomáhá při překyselení tkáně, zmírňuje žaludeční bolesti, bývá nasazován při zánětu žaludeční sliznice, tiší akutní a chronická napětí a bolesti. Léčí močové cesty, ledviny, střeva, metabolizmus, prostatu, revmatizmus, klouby, nohy.

Očista: jednou měsíčně očistit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Pak nabít při východu nebo západu Slunce nebo na denním nepřímém světle.  Před nabitím je možné zakopání do země na 2-3 dny, aby se kámen úplně očistil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Původ: Kanada
Hmotnost: asi 20g
Velikost: 30x25 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: