Heliotrop

Kód: 19512
60 Kč 49,59 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

HELIOTROP - Indie

Symbolizuje průnik zářícího slunce s hmotnou přírodou. Proto má jeho nošení zajišťovat harmonii nebe a země. Zároveň chrání před nepřáteli.
Uvolňuje a koncentruje mozkovou kapacitu na řešené problémy. Umožňuje udržovat sebekontrolu, pomáhá překonat únavu, tiší hněv, agresivitu a podrážděnost. Pokud je nošen delší dobu, vytváří v jeho majiteli pocit radosti z práce a dává naději na postup. Zvláště pomáhá překonat bariéry u těch, kteří se neustále váží na minulost. Léčí nešťastnou lásku, touhu po minulých dobách a minulém domově. Vede k rozumnému a skromnému způsobu života.

Léčebné účinky: má mocné léčivé účiny, pročišťuje a posiluje všechny orgány, kterými proudí krev. Chrání srdce a játra před potížemi a upravuje srdeční rytmus. Má příznivý účinek i na otoky a křečové žíly. Posiluje imunitní systém a dodává organismu energii i za nepříznivých podmínek. Dobrým pomocníkem při zahájení odtučňovacích diet. Potlačuje záněty nervů i svalů, pomáhá hojit zranění a je skoro nepostradatelný pro každého, kdo chce podávat vrcholné výkony a nepoškodit si zdraví.

Nejsilněji působí na sakrální čakře, ale je možno nasměrovat jeho působením přiložením na příslušnou čakru, kde je třeba jejího léčení.

Očista: 1x umýt v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít asi dvě hodiny paprsky zapadajícího slunce nebo měsíčními paprsky – nejlépe úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Původ: Indie
Velikost asi: 35x30 mm
Hmotnost asi: 20-25g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: