Hadí achát (ojedinělý)

Kód: 191923158
180 Kč 148,76 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ACHÁT         

Achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči nám samým. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, úleva při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu, čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, léčí kožní choroby.

Achát hadí (velmi ojedinělý) je kamenem neviditelnosti a přirozeného měnění podoby. Napomáhá splynout a cestovat bez spatření jak fyzicky, tak duševně vyššími a nižšími světy. Je vhodným průvodcem pro znovuzískání duše. Posiluje základní a sakrální čakry, zasazuje duši do těla a země a usnadňuje úplné přijetí vtělení. Působí velmi pozitivně na psychiku, odstraňuje obavy a deprese, přináší radost ze života. Přiložením na základní čakru aktivuje vzrůst hadí síly (kundaliní) a podněcuje regeneraci. Pomáhá k vyhlazení vrásek a v léčbě kožních chorob – lupénka a také k léčbě sluchu a žaludku.

Očista: 1x týdně do soli, zasypat kámen, pak několik minut pod vlažnou tekoucí vodu, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Nabít na zapadajícím slunci nebo měsíčním svitem za úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Hmotnost: asi 20g
Původ: USA - Wyoming
Velikost: asi 30x30 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: