Červený jaspis troml

Kód: 23789
60 Kč 49,59 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČERVENÝ JASPIS

Jaspis je považován za „matku všech kamenů“, protože neustále vyzařuje energii. Pomáhá přežít i frustrující situace a posiluje naději na příznivý výsledek. Likviduje pesimismus, starosti, těžké sny. Dodává odvahu i aktivitu a usnadňuje prosazování našich záměrů. 
Červený Jaspis je vysoce účinný „oživující“ kámen. Symbolizuje základní elementární sílu Matky země. Jeho barva nás pevně propojuje se zemí, kam jako „hromosvod“ odvádí všechny negativní síly, které by na nás chtěly působit. Odstraňuje veškeré blokády a dodává odvahu k činům.

Léčebné využití: působí příznivě na složení a oběh krve, zastavuje krvácení a pomáhá zacelovat rány. Usnadňuje menstruaci. Posiluje imunitní systém a chrání před onemocněním játra, žaludek, slinivku břišní a slezinu. Aktivuje potenci, zvyšuje plodnost a ochraňuje pohlavní orgány. Očišťuje celý organismus a posiluje vůli při dietě.

Nejsilněji působí na základní čakře a na místech, která potřebují energetickou podporu, zejména na těch, která souvisejí s krevním oběhem a vyměšováním. V noci pod polštářem nabíjí celý organismus energií.
 

Očista: 1x měsíčně za úplňku několik minut pod vlažnou tekoucí vodu, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci. Nabít lze stykem s Ametystem nebo také na měsíčním světle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Původ: Brazílie
Hmotnost: asi 21 g
Velikost: asi 35x20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: