Australský jaspis - Mokait

Kód: 9997
60 Kč 49,59 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Mokait, též známý jako Australský jaspis, či Jaspis mokait, je krásným kamenem plný energie. Nachází se v západní Austrálii, konkrétně v národním parku Kennedy Range. Pojmenován byl podle své lokality Mooka Creek, což je oblast podzemních vod a v jazyce původních domorodců "mooka" znamená tekoucí voda.

Kámen pomáhá v duševní rovině při každé těžké životní situaci nastolit rovnováhu, klid, jistotu a uvědomění.
Mokait je kámen vitality, síly a probudí ve vás touhu nových zážitků. Umožní svému nositeli čerpat zemskou energii a snadnější přijímání změn v životě. 

 

Léčebné účinky: Mokait je skvělý kámen vhodný při fyzické zátěži a blahodárně působí na celý imunitní systém. Pomáhá při léčbě různých zánětů jako jsou problémy s dýchacím i zažívacím ústrojím. Udržuje ten správný poměr minerálů v těle a uvolňuje kašel. Čistí játra, krev a slezinu. Je vhodný pro osoby s anorexií, jelikož zvyšuje chuť k jídlu.

U žen podporuje plodnost, ochraňuje ženské pohlavní orgány a pomáhá při bolestech s menstruací. Kámen také zlepšuje akné a různé ekzémy. 

Čištění: Opláchněte kámen pod proudem vlažné vody nebo jej nechte přes noc v misce s vodou, nejlépe spolu s křišťálem.

Nabíjení: Jelikož kámen není citlivý na prudké světlo a teplo, můžete jej bez problémů nabíjet na přímém slunci libovolně dlouho.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a minerály - malé
Původ: Austrálie
Hmotnost: asi 22g
Velikost: asi 30x20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: