Šungit extra čistý + Křišťál extra hroty - harmonizace a očista vody 50g

Kód: 27534
Tip
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra krystaly křišťálu a šungity elitní na čistění a harmonizaci vody.

50 g

ŠUNGIT (Karélie – RUSKO) – VĚČNÝ KÁMEN ZDRAVÍ - 20g

Šungit v krystalickém (přírodním, surovém) stavu je energeticky velmi silný. Doporučuji k nabíjení vody, kterou je možno popíjet nebo používat k zevní potřebě. Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné, a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to svérázná "čistička", prostředek na přetvoření špatných, negativních energií v energie pozitivní, životadárné. Šungit je téměř dvě miliardy let stará hornina, obsahující uhlík, křemík a skoro celou tabulku chemických prvků, které dostala název podle místa výskytu, Karelské vesnici Šuňga, na břehu Oněžského jezera v severozápadní části Ruska.
Na tomto kameni je neobyčejné všechno: složení, struktura, vlastnosti, doba vzniku, záhadný původ, široké spektrum využití.

Šungit: - čistí a dezinfikuje vodu - harmonizuje člověka i prostředí  - pro bioenergetickou očistu a harmonizaci prostředí - z mírnění  patogenního vlivu televize, počítače, efektivně pohlcuje elektromagnetické záření - zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a sílu - má léčivé, hojivé a dezinfekční účinky - čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů, sloučenin obsahujících chlór, dusičnany a amoniak - absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady, organické sloučeniny - ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy - obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus - mění její energeticko-informační strukturu, nabíjí ji a aktivuje

Příprava šungitové vody: šungit propláchneme a vložíme do skleněné nádoby a dolejeme běžnou vodou z kohoutku - nádobu necháme 12 hodin stát, potom tuto vodu můžeme pít nebo používat na čaj nebo kávu, případně vařit polévku atd. Už po 1 měsíci každodenního pití této vody pocítíte změnu. Pitím této vody si můžete někdy i snížit vysoký tlak. Každodenní mytí šungitovou vodou vyhlazuje pleť, zvyšuje její pružnost a dodává jí mladistvý vzhled. Může nám pomoci navždy se zbavit akné a kožních zánětů, odlupující se a zarudlé kůže. Pravidelné oplachování vlasů šungitovou vodou jim dodá na lesku  a hedvábnosti a rovněž značné snižuje jejich vypadávání, zabraňuje plešatění, upevňuje kořínky a zbavuje vlasy lupů.

KŘIŠŤÁL Brazílie - krystaly - 30g

Křišťál je dokonalým nositelem čistého „božího“ světla, které v sobě obsahuje všechny barvy duhy. Je pokládán za klíč k moudrosti. Pohled na sluneční paprsky procházející křišťálem má zcela specifické účinky, zejména uklidňuje a pomáhá soustřeďovat myšlenky.
Křišťál symbolizuje nejvyšší čistotu a nejvyšší sílu, světlo jako očistnou a léčivou energii. Je transformátorem a filtrem energií, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Očišťuje duši a posiluje strukturalizaci celého těla. Jako klíč k moudrosti umožňuje vidět svět brýlemi spravedlnosti, poznání souvislostí a porozumění. Posiluje životní partnerství. Harmonizuje čakry a pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Položený pod polštář posiluje příjemný spánek.

Zdravotně je účinný na každé části těla. Mírní bolesti, především nervového původu. Urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Zeslabuje působení patogenních zón. Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových potížích. Má schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, alkoholem, tučným jídlem, nedostatkem pohybu a stresem. Příznivý i na oční choroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Rusko - Karélie Šungit + Brazílie Křišťál hroty extra
Hmotnost: 50 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: