Sokolí oko troml

Kód: 191922993
70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SOKOLÍ OKO

Je zaměřeno na náš vnitřní život. Pomáhá nám vytvořit účinnou ochranu proti okolnímu světu. Posiluje manželství a chrání před sexuálními výstřelky.
Kámen, který   podporuje objektivitu, flexibilitu a toleranci, pomáhá svému nositeli vidět se takového, jaký je, tedy i se zápory, které podvědomě doposud odmítal přijmout. Pomáhá nám získat ztracenou rovnováhu perspektivy, poskytuje nám nadhled. Je vynikající k léčení pozemské energie a k uzemňování. Zvyšuje mentální schopnosti a usnadňuje vyvolání vizí a vhled do nitra věcí.    

Léčebné využití: Zlepšuje činnost oběhového ústrojí a chrání před jeho únavou. Zvlášť příznivý účinek má na oči, které brání před přetížením. Odstraňuje potíže dýchacího ústrojí, zmirňuje bolesti hlavy. Zvyšuje sexuální aktivitu.

Velmi účinně působí na čelní čakře, pokud je požadováno zvýšení pohlavní aktivity, tak na čakře základní, při dýchacích potížích na čakře srdeční.

Očista: jednou týdně očistit v teplé proudící vodě, aktivuje se stykem s Křišťálem, ale hlavně zapadajícím sluncem nejméně dvě hodiny. Při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Velikost: asi 35x25mm
Původ: J.A.R.
hmotnost: asi 20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: