Rubín v Zoisitu troml

Kód: 23804
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUBÍN V ZOISITU

Symbolizuje dvojí protiklad zelené a červené, klid a aktivitu, napětí a uvolnění, klad a zápor. „Cítí“ okamžité potřeby svého nositele, uspokojuje je a usměrňuje ho směrem k pozitivním životním hodnotám. Je tedy univerzálním pomocníkem v pravém slova smyslu. S jeho pomocí lze jistěji kráčet po stezce života a snadněji dosáhnout vytyčených cílů. Jeho působení je velmi jemné. Posiluje paměť, zlepšuje koncentraci, pomáhá překonat deprese a pocity strachu. Pečuje o duševní rovnováhu a reálné nazírání na problémy tohoto světa.

Zdravotně: působí zvlášť silně na mužské i ženské pohlavní orgány. Chrání před onemocněním varlat, semenných váčků, vaječníků, dělohy. Zvyšuje sexuální potřeby a posiluje plodnost. Má příznivý vliv i na potlačení genetických vad. Chrání srdce před anginou pectoris, posiluje činnost mozku a zpomaluje průběh Alzheimerovy nemoci.

Nejúčinnější na čelní, případně temenní čakře. Při bolestech hlavy pomáhá i jeho položení pod polštář. Má pozitivní účinek i jako přívěšek na srdeční čakře.

Očista: 1x měsíčně umýt v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít na měsíci – nejlépe úplňku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Rozměr : asi 30x30 mm
Hmotnost: asi 35 g
Původ: Tanzánie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: