Modrý kalcit vejce

Kód: 26138
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KALCIT

Odedávna považován za léčebný kámen. Překonává melancholii a depresi, které nejsou vázány na konkrétní vnější příčinu. Chrání před duševními poruchami. Ovlivňuje výborně energetická centra v těle, a to podle své barvy. Harmonizuje vztah mezi rozumem a city. Brání vzniku nežádoucích emocí.

Léčebné využití: Má největší účinek na oblasti lidského těla, ve kterých se nachází vápník. Posiluje růst kostí, zubů, nehtů a vlasů. Příznivý vliv má i na svalovou soustavu, u které odstraňuje únavu.

Modrý kalcit: pomáhá zlepšovat paměť a posiluje sebedůvěru. Umožňuje proměnit myšlenky v pochopitelná slova a šířit tak nové ideje. Zlepšuje schopnost poznávat skryté souvislosti. Snižuje náchylnost ke zlomeninám, proto se doporučuje zejména starším lidem. Posiluje kosti a zuby. Působí příznivě na funkci štítné žlázy a urychluje růst dětí. Zlepšuje trávení a posiluje trávicí ústrojí. Nejsilněji působí na krční, srdeční a základní čakře.

Očista: 1x měsíčně omýt v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít stykem s křišťálem nebo přímo na Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Madagaskar
Hmotnost: 50-58 g
Velikost: 40x30 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: