Fialový Fluorit hrot 90 mm

Kód: 26126
Tip
850 Kč 702,48 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLUORIT FIALOVÝ (NÁÁÁÁDHERNÝ)

Kámen géniů působí jako katalyzátor spojení s vnější moudrostí, podporuje práci mozkových buněk, zesiluje smysl pro zodpovědnost, přináší naději a pomáhá naplňovat smysl života. Chrání před vyčerpáním, dodává potřebnou energii.

Duhový fluorit – čistí celé tělo a chrání oběhové i vyměšovací ústrojí před usazeninami. Pomáhá udržovat zdravé zuby a podporuje růst kostí. Brání proti poruchám páteře, vzniku artrózy a osteoporózy. Doporučuje se zejména těhotným ženám.

Fialový fluorit
– má pozitivní účinek zejména na mozek. Zvyšuje jeho aktivitu, zlepšuje koncentraci myšlení a nalaďuje pro přijímání nových podnětů.  Brání onemocnění mozku a vzniku psychických onemocnění. Podporuje vznik rovnováhy těla a duše. Pomáhá rychle při bolestech hlavy, migréně a závratích. 

Fluorit nejúčinněji působí položením na srdeční čakru, přímo na hrudní kost. V tomto případě iniciuje pozitivní změny, zejména kostí.

 

Očista: jednou měsíčně vložit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít na Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Rozměr: 90x25 mm
Hmotnost: 118 g
Původ: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: