Chromdiopsid surový extra

Kód: 26142
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHROMDIOPSID (zelený smaragd Sibiře)

Nádherně sytě zbarvený kámen, známý též pod názvem „Ruský smaragd", pocházející z naleziště v Jakutsku. Název Diopsid je odvozen od řeckého slova 'diopsis', které znamená „ dva druhy vidění nebo mající dvě podoby". Je takto pojmenovaný proto, že při pohledu z jedné strany má exponát jednu barvu, zatímco z jiného úhlu se objevuje v různých odstínech, také nás učí dívat se na různé situace ze dvou stran.
Tento krystal v sobě nese zelený paprsek léčení a hojení na všech úrovních. Svými ojedinělými
a silnými vibracemi odstraňuje emocionální blokády a otevírá svého majitele lásce, sebedůvěře, rozkvětu a růstu. Rozvíjí analytické a intelektuální schopnosti. Je vaším průvodcem po pravé cestě životem. Pomáhá integrovat se do každodenního života. Odstraňuje staré citové blokády, již překonané navyklé vzorce chování, zlé a špatné vzpomínky. Přináší hluboký klid a vyrovnanost.
Tiší a vyrovnává emoce.  Je kamenem srdeční čakry, kterou aktivuje, čistí a harmonizuje.

Léčebné využití:
Vhodný k hojení zejména chronických onemocnění. Odstraňuje veškeré energetické blokády v oblasti plic a srdce a umožní tak tok léčivé energie do těchto oblastí. Je úžasnou podporou v době rekonvalescence. Pomáhá při relaxaci a posiluje imunitu. Blahodárně účinkuje na srdeční choroby. Má silné detoxikační účinky, dokáže z těla vypudit těžké kovy a podporuje funkci ledvin. Přináší klidný spánek.


Naleziště:
Rusko, Jakutsko


Duchovní i fyzická očista:
1x měsíčně očistit pod teplou proudící vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak aktivovat za úplňku měsíčním svitem.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Jakutsko (Rusko)
Velikost: 60x25x15 mm
Celková hmotnost: 39,65 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: