Černý (záhnědový) obsidián (slzy Apačů) hmatka

Kód: 27552
Tip
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSIDIÁN
Kámen, který pomáhá rozvíjet fantazii. Ochranný kámen před zlem, používaný také při rituálních obřadech.

Černý obsidián „slzy Apačů“: ochraňuje nositele před špatnými vlivy. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Učí nás oprostit se od vnějších vlivů a roztáhnout křídla, ale může nám ukázat i hlubiny bezmoci a vyvolat strach. Svou energií může prolomit všechny blokády, ale také rozpoutat síly, které nelze zvládnout. Proto by měl být nošen spolu s regulujícím křišťálem.
Zlepšuje meditaci. Lze ho použít jako zrcadlo k věštění. Do života vnáší trpělivost a vytrvalost. Je vynikajícím pomocníkem při astrálním cestování, neboť spojuje astrální tělo s fyzickým a zajišťuje tak návrat duše zpět do její současné inkarnace.

Léčebné využití: Pomáhá překonávat bolesti, zejména v kloubech a při artritidě. Podporuje hojení ran. Zlepšuje krevní oběh, zejména v končetinách, a tím je prohřívá. Zbavuje organismus toxických látek. Působí příznivě i při prostatických potížích.

Duchovní i fyzická očista: 1x měsíčně očistit pod teplou proudící vodou, při omývání vodou vložit do kamene myšlenku-přání, co od něj očekávám, pak nabít měsíčním světle, nejlépe však za úplňku – kámen načerpá nejsilnější energii. Může být pokládán na noc pod polštář.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Arménie
Hmotnost: 21 g
Rozměr: 40 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: