Archanděl Gabriel (srdce)

Kód: 191923132
430 Kč 355,37 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Archanděl Gabriel

Jméno Gabriel znamená „Bůh je má síla". Gabriel (který je ženského pohlaví) je slavný anděl, který řekl Alžbětě a Marii, že se jim narodí syn Jan Křtitel a Ježíš Nazaretský Archanděl Gabriel rovněž nadiktoval Mohammedovi duchovní text islámu Korán. V důsledku toho vešel Gabriel ve známost jako andělský posel. Jeho úloha pokračuje ve světě dál, protože pomáhá rodičům a lidským poslům.

Ve své první roli Gabriel vede doufající rodiče k početí nebo je provede procesem adopce dítěte. Gabriel dodává sílu a odvahu těmto rodičům a pomáhá budoucím maminkám zůstávat v dobré náladě, aby poskytly dítěti nejlepší podmínky.

Ve své druhé roli pomáhá Gabriel každému, k jehož životnímu smyslu patří umění nebo komunikace. Volejte Gabriela, když potřebujete pomoc, vedení a obchodního agenta, pokud jste herec nebo herečka, umělec či umělkyně, tanečník nebo tanečnice, novinář či novinářka, modelka, hudebník nebo hudebnice, reportér nebo reportérka, zpěvák nebo zpěvačka, textař či textařka, učitel nebo učitelka či se zabýváte předáváním duchovních poselství. Gabriel vám otevře dveře a pomůže vám projevit talent. Archanděl rovněž jedná jako poradce, inspiruje a motivuje umělce a lidi pracující ve sdělovacích prostředcích a pomáhá jim překonat strach a váhání.

Gabriel je již dlouho znám jako mocný a silný archanděl a ti, kteří se na něho obracejí, zjišťují, že jsou nuceni k činnosti, která vede k prospěšným výsledkům!

Říká:
 „Jsem zde, abych vedl ty, kteří chtějí řešit potřeby společnosti. Takto pomáhám již dlouho a v průběhu času se toho změnilo jen málo, ponecháme-li stranou technologické výdobytky. V jiných oblastech, jako je umění a řečnictví, je vše nadále stejné, a tak propůjčuji sílu lidem, kteří touží po změně a užitečnosti. Dovolte mi, abych otevřel dveře příležitosti pro ty mezi vámi, kteří slyší výzvu svého srdce ke konání, hře a tvorbě v širším měřítku."


Pomáhá:

    při adopci dítěte
    * umělcům a projektům spojeným s uměním
    při početí dítěte a s plodností
    * v novinařině a psaní
    * v práci pro televizi a rádio


INVOKACE

Před začátkem jakéhokoliv uměleckého projektu nebo projektu spojeného se sdělovacími prostředky požádejte Gabriela o vedení a dohled nad vašimi činnostmi, a to tak, že řeknete hlasitě nebo v duchu:

„Archanděle Gabrieli, žádám tě o tvoji přítomnost, protože (popište projekt). Otevři, prosím, mé tvůrčí kanály, abych získal správnou inspiraci. Pomoz mi s otevřením mysli, abych dokázal přijít s jedinečnými nápady. A pomoz mi, prosím, udržet si energii a motivaci, abych se touto inspirací dokázal řídit. Děkuji ti, Gabrieli."

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Velikost: 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: