Anděl Mistr St. Germain (menší srdce)

Kód: 191923127
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saint Germain – vládce paprsku jasnosti, mysticismu a léčení. Velekněz v Atlantidě.

ZNAL SAINT GERMAIN TAJEMSTVÍ NESMRTELNOSTI?
Vždy je oblečen do černého a na veřejnosti nikdy nejí. Přesto si rád užívá společnosti, kterou baví historkami ze soukromého života známých osobností z dávné historie. Skutečně zná osobně Kleopatru, Caesara nebo Piláta Pontského? Lhář a fantasta, nebo si snad pamatuje své minulé životy? Francouzský básník Voltaire o něm prohlašuje: "Je to muž, který ví vše a nikdy nezemře."

Volám svou mocnou „Já jsem přítomnost“
a volám Boží duhové světlo, zároveň
se těmto mocným Božím energiím otvírám a ruším ze své Boží moci vše, co by mě mohlo toto hluboké čištění narušovat,
či mu bránit, na všech úrovních, časech
a místech. Volám i tebe Saint Germaine
a fialový posvátný plamen, prosím
o aktivaci tohoto mocného plamene
.

Děkuji. Amen.

SAINT GERMAINŮV DAR FIALOVÉHO PLAMENE

Fialový plamen je esencí jednoho ze "Sedmi paprsků". Stejně jako sluneční paprsek procházející hranolem se rozloží na sedm barev duhy, tak i spirituální světlo se manifestuje jako sedm paprsků. Každý paprsek má specifickou barvu, frekvenci a kvalitu božského vědomí. Fialový paprsek je znám jako sedmý paprsek.

Když jej ve jménu Boha vzýváte, sestoupí jako paprsek spirituální energie a rozhoří se do spirituálního plamene ve vašem srdci jako soucit, odpuštění, spravedlnost, svoboda a přeměna. Saint Germain je znám jako pán Sedmého paprsku. Vždy, když se k němu modlíme, nám přináší mnoho darů ducha – svou radost, diplomacii a kreativitu. Může nás inspirovat svými inovacemi ve vědě, literatuře, náboženství, řízení, filosofii, vzdělání, léčitelství, alchymii a jiných oborech.

Saint Germain prohlásil, že skončily věky, kdy byla znalost o fialovém plameni udržována v tajnosti, řekl, "Použití fialového stravujícího plamene má pro vás a celé lidstvo větší cenu než všechno bohatství, všechno zlato a drahokamy této planety." (JÁ JSEM : leden 1941 s.20)

Když vzýváme fialový plamen, vytvoří polaritu mezi jádrem atomu a bílým ohňovým jádrem plamene. Jádro, jakožto hmota, představuje negativní pól; bílé ohňové jádro fialového plamene, jakožto Duch, představuje pozitivní pól. Lidé pozorují spirituální i fyzický rozdíl, když používají fialový plamen. Ale co se skutečně děje, když opakujeme slova prohlášení o fialovém plameni?

Každý z nás má čtyři těla, která tvoří obaly naší duše:
(1) fyzické tělo, které vidíme a kterého se můžeme dotýkat;
(2) astrální tělo neboli tělo našich přání a tužeb, které obsahuje naše emoce;
(3) mentální tělo, což je naše vědomá mysl;
(4) éterické neboli tělo paměti, které obsahuje vzpomínky ze všech našich minulých životů.
Fialový plamen pracuje s těmito čtyřmi nižšími těly tak, že mění stupeň jejich vibrací.

Saint Germain nám dal toto prohlášení o fialovém plameni:

"JÁ JSEM bytost fialového plamene! JÁ JSEM čistota, kterou Bůh žádá!"

Když recitujete toto nebo jiné prohlášení fialového plamene, proniká fialový plamen každou buňkou a atomem vašeho těla, vaší myslí, vašimi emocemi, vaším podvědomím i vašimi vzpomínkami.

Mistři nám říkají, že jsou-li naše fyzická a naše spirituální těla zahlcena negativní energií a karmou, zpomaluje to vibrace elektronů v našich čtyřech nižších tělech. My pak začínáme rezonovat více s negativitou a méně s čistou kosmickou energií, která přichází z naší Božské, a následně můžeme onemocnět. Čím více je této substance v našich čtyřech nižších tělech, tím nižší jsou naše vibrace a tím více jsme zatížení. Ze spirituálního hlediska je toto důvod, proč lidé umírají. Jestliže karmické substance krystalizují, je to jako kornatění cév našich spirituálních těl. Jestliže s touto negativitou rezonujeme, postupně se jí stáváme, ledaže něco uděláme, abychom se obrátili k lepšímu.

Fialový plamen přeměňuje všechno negativní, co je uloženo kdekoli ve vašem spirituálním nebo fyzickém bytí. To zahrnuje vše od jadérek nenávisti k sobě samému až po fyzikální viry. Když fialový plamen začne pracovat, prochází ucpanými prostory mezi elektrony a atomovými jádry. Vytěsňuje tyto částečky husté substance vašeho těla a rozpouští je. Tento proces přeměňuje negativní energii na pozitivní a obnovuje její přirozenou čistotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Velikost: 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: