MAITREYA BUDDHA SÚTRA + Básnická sbírka ČISTÉ SRDCE - Lumír Láska

Kód: 15600
Akce
659 Kč 659 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPLETNÍ SPECIFIKACE

Zvýhodněná nabídka 1 + 1 - Lumír Láska - MAITREYA BUDDHA SÚTRA aneb PRÁZDNOTA… MATKA DĚDICŮ NESMRTELNOSTI + Básnická sbírka Čisté srdce 

MAITREYA BUDDHA SÚTRA:

Kniha mimo jiné pojednává o sklonech k psychologické sebetrýzni, o příčinách vzniku subjektivního vnitřního konfliktu, o následcích utrpení – KARMA, o možnosti zániku utrpení - BUDDHA, o poznání všech jevů – DHARMA, o společenství Blahovolných Přátel – SANGHA, o nesmírném prospěchu plynoucím z porozumění Skutečné Povaze Reality, o Vznešeném Buddhovi Šákjamunim zvaném GAUTAMA, o Pánu Ježíši Kristovi, o povaze Soucitu, o povaze Meditace, o povaze strachu a o nezměrných benefitech plynoucích z ochoty Přání Štěstí Všem bytostem bez rozdílu.

Zvláště pak podrobně autor rozpracoval tři hlavní kapitoly zaměřené na výklad Matice Univerzálního Zákona Pomíjivostiznaku „ne-já“ a Čtyř Vznešených Pravd. Čtenáři se mohou těšit také na Mantru Buddhy Ryzí Přímosti a na blahodárné účinky dostupné všem, kteří porozumějí jejímu hlubokému významu a budou se práci s ní věnovat.

Kniha MAITREYA BUDDHA SÚTRA aneb PRÁZDNOTA… MATKA DĚDICŮ NESMRTELNOSTI je přímou navigací k cíli Každé jediné bytosti do Konečného Stavu NIRVÁNA. Autor o této knize tvrdí, že je Poslední Sútrou tohoto věku, sestavenou jazykem dnešního světa tak, že jedno její jediné přečtení umožní bytosti, která se Upřímně Namáhá porozumět výkladu Učení Buddhy, Uskutečnit své vlastní Osvícení v tomto svém jediném životě bez předchozí duchovní praxe.

+

Básnická sbírka - Čisté srdce

Velmi traumatizující životní zkušenosti přivedly autora k metodám vedoucím k osvobození od strasti. 
Podle svých slov dosáhl dne 7.8.2012 stavu osvícení.
Lumír Láska je dobře znám svojí pozoruhodnou schopností komunikace vhledů do všezahrnujících hlubokých pravd. 

"Splní se vám vše, co si přejete... bohužel." Buddha

"Přejte si absolutní osvobození v tomto životě, vaše upřímnost je to jediné, co máte." Lumír Láska

____________________________________________________________________

Recenze: Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc.

Máme před sebou otevřenou knihu Lumíra Lásky „Maitreya Buddha Sútra“ pojednávající o tom, jak je možno se vyvázat za našeho života z utrpení. Taková kniha je dnes naprostým obdarováním, nežije se v této době dobře. Trpíme, jsme ohroženi a nerozumíme tomu, protože to nejde. Taková situace není nic nespravedlivého, ontologická nouze patří do našich životů více, než jsme schopni si to hluboce uvědomit a smířit se s touto platností. Autor nám sděluje jednoduchou rovnici V+OT+Z=0 . (V – vzniká, OT – okamžik trvá, Z- zaniká, O – nula.)

Znamená něco až příliš jednoduchého, než abychom byli schopni hned nahlédnout hloubku a pravdivost těchto vztahů. K tomu musíme přistoupit s pokorou a otevřeností, jak je pro tento druh „myšlení myšleného“ nevyhnutelné.

Lumír Láska nás opatrně a laskavě „vlamuje“ do cesty ke smíření, hlubokému klidu, což dnes, více než jindy, moc a moc potřebujeme.

Prázdnota, plná prázdnota, která je oním Brahma, jež představuje neosobní nejvyšší božskou „bytost“ je tím, k čemu máme dojít. Je to cesta k sebenalezení, nikoli v podobě našeho jáství, či heideggerovského „Selbst“, je to cesta k osvobození už teď zde na zemi, v prostoru a času mezi ostatními lidmi. Kniha je o cestě k osvobození, k nirváně. Do této cesty ale náleží hluboké pochopení a sebeprostoupení tématy jako „Matice univerzálního zákona Pomíjivosti, Znak ne-já, Čtyři vznešené Pravdy, Soucit – Brána osvícení, Mantra ryzí Přímosti“ atd. Buddhismus je velmi dobrou cestou k životu. Kniha je velmi kvalitní.

Přeji všem čtenářům, nechat se prostoupit tímto zvláštním světlem, které zanechává v duši změny, které nám pomohou žít v ontologické nouzi. Děkujeme všem, kteří pomohli této knize zjevit se v našich existencích,

V Praze dne 25. 2. 2021 Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc.

Více recenzí naleznete zde: https://www.instagram.com/maitreya_buddha_sutra/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: