Srdcem obnažená - Nicola Švandová

Kód: 26867
Tip
444 Kč 444 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otevřít sbírku poezie Nicoly Švandové znamená setkat se s velmi vnímavým pohledem ženy, která v jednadvaceti letech oslepla, ale i přesto řekla životu ano. Její citlivé odhalování hloubky vlastního nitra skrze lásku k životu a přírodě se vás dotkne a zanechá otisk něčeho, co vás přesahuje, ale co přitom tak důvěrně znáte. Je to dotek autentičnosti, pravdy, boha, kterého každý nosíme uvnitř vlastního srdce. Jejím věrným průvodcem na cestě vnitřní krajinou se jí stal amazonský deštný prales a jihoamerické Andy, které opakovaně navštívila a zamilovala si je. Příroda se jí stala oporou v temné noci duše, kde na dně svého nitra nalezla skutečný zdroj života, věčné světlo.

Nicola je básnířkou velmi citlivou a duchovní, jež strhuje čtenáře k hlubšímu procítění sebe sama a podstaty života skrze odhalování přirozeného propojení člověka a přírody.

Kniha je obohacena fotografiemi jejích intuitivních maleb, které převážně vznikly při dietování s amazonskými rostlinami síly a duchy těchto rostlin a krátkými příběhy, které zachycují esenci obrazů vtisknutých do plátna.

Kniha básní, která vychází na podporu pralesa pod záštitou Forest.inku a Bosque Medicinal. 

64 stran
rok vydání: 2023
ISBN: 978-80-908891-2-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: