Inspiration/Inspirace 5ml (Bewit)

Kód: 21553
–30 %
INSPIRATION
–30 % 335 Kč 276,86 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ (vyrobeno v české republice)

BEWIT INSPIRATION (INSPIRACE)

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým spojením může podpořit klid, harmonii a inspiraci.

Inspirace je něco, o co bychom měli denně usilovat a žádat a prosit naše vyšší já. Inspiraci co dělat a jak to dělat. Inspiraci jak žít. Někdo použije formu tichého rozhovoru se sebou samým, někdo tento proces nazve modlitbou. Současně si můžeme uvědomit že inspiraci, která je darem, získáváme svou vlastní vůlí. Svým myšlením, cítěním a konáním. Paradoxně také nekonáním – intuicí, vhledem. Tvrdit, že směs BEWIT INSPIRATION nám dokáže takovou inspiraci zajistit, by bylo přehnané a nepravdivé, nicméně skromným záměrem autora této směsi vzácných silic je pomoci navodit stav, který zachycení inspirace může ulehčit a podpořit. Může pomoci našemu uvolnění, zklidnění, ztišení a navození posvátné tvůrčí atmosféry. Tento proces můžeme doplnit i zdánlivě nevědeckým aktem, při kterém před aplikací esenciální olej požádáme o inspiraci, abychom se povznesli a překonali sami sebe. V tomto sebe-překonávání spočívá náš růst. Naším největším nepřítelem jsou naše vlastní chyby. Je třeba je najít a opravit. Odkládání této práce nezmění to, že musí být nakonec vykonána. Žít inspirovaný život je naším pravým posláním a důvodem proč jsme se narodili na této planetě.

Složení:
Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
Pačuli / Pogostemon cablin oil
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
Citron / Citrus limonum oil
Benzoin / Styrax benzoin oil
Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
Pomeranč / Citrus sinensis oil
Růžové dřevo / Aniba rosaeodora oil
Bazalka / Ocimum basilicum oil
Galbanum / Ferula galbaniflua oil
Bergamot / Citrus bergamia oil
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
Smrk / Picea abies oil
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
Heřmánek pravý / Matricaria chamomilla oil

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: