Bílá šalvěj s dračí krví svazek (Salvia apiana) 10 cm vykuřovadlo

Kód: 24589
Novinka
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj - svazek malý

Tento druh americké šalvěje roste na západním pobřeží Ameriky. Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před ceremoniemi a rituály. Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě. Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná. Ovlivňuje ducha a posiluje paměť. 

Pro nejlepší výsledky, NEJSILNĚJŠÍ čištění, léčení na všech úrovních, odpuštění a propuštění je zde nyní tato kráska v kombinaci s pryskyřicí Dračí Krev (Dragon's Blood, Sangre de Drago).

Dračí krev je jasně červená pryskyřice, která se získává z různých druhů řady odlišných rostlinných rodů: Croton, Dracaena, Daemonorops, Calamus rotang a Pterocarpus. Tyto rostliny a stromy vydávají intenzivní vůni, která je oblíbená pro čištění a meditaci. Červená pryskyřice se od pradávna nepřetržitě používá jako lak, medicína, kadidlo a barvivo.
Dračí krev představuje lásku, ochranu a sílu. Je to tedy silná vůně, která vás může vytrhnout z každodenního shonu.

Vykuřovací svazečky používají zejména severoameričtí Indiáni.

Svazeček na konci zapalte a nechte rozhořet. Je nutné plamen sfouknout a nechat svazeček doutnat. Sama svazečky rozeberu na menší dílky a pracuji s nimi jednotlivě.

Po rituálu můžete zbytek svazku použít znovu. Používat pouze pro vykuřování. 

1ks = 10 cm = 25-30 g

Doplňkové parametry

Kategorie: VONNÉ ESENCE, OLEJE A VYKUŘOVADLA
Původ: Amerika
Hmotnost: asi 20-25g, 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: