Safír (extra)

Kód: 17352
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAFÍR Indie

Nejmocnější modrý kámen, pokládán za reprezentanta klidu, míru, pocty, ale i bohatství. Indická knížata jej nosila na čele, jako znamení moudrosti. Umožňuje koncentrovat myšlení a otvírá cestu k vyšším hodnotám.
Safír je kamenem, který je schopen očistit naše myšlenky a regenerovat celý organismus. Symbolizuje rozumové poznání spojené s intuicí a láskou. Je označován i jako kámen víry a duchovní čistoty. Připomíná nám, že existují i vyšší síly, než je naše vůle, i vyšší řád, než je naše bytí, že bychom jim měli věřit a žít v souladu s nimi. Napomáhá nám dospět k vyššímu stadiu klidu a moudrosti, k čistotě života. Zmírňuje deprese, strach a psychické potíže, zejména vzniklé vnějším tlakem. Je to kámen pro velká rozhodnutí a velké činy.

Léčební využití: Má mohutné léčivé účinky se širokým záběrem. Potlačuje především nemoci vyvolané napětím i dlouhodobým působením škodlivých faktorů. Jde jak o chronické zápaly dutin, uší a očí, tak i o dlouhodobé záněty kůže, vyrážky a alergie. Posiluje zdravý růst nehtů a vlasů. Mírní potíže nervového systému a snižuje bolesti v oblasti jater, žaludku a střev. Příznivě působí i při kolikách, astmatu, revmatismu a dně. Snižuje vysoký krevní tlak a horečku. Napomáhá při léčení duševních chorob. Odstraňuje nespavost. Má i protinádorové účinky.

Nejsilněji působí na krční čakře, jako náhrdelník nebo přívěsek a na čelní čakře. Působí však i na dalších částech těla, na místech, která jsou problematická. Dobré účinky i jako elixír.

Očista: jednou měsíčně (nejlépe za úplňku) v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít měsíčními paprsky nebo lze i zapadajícím sluncem či stykem s ametystem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠPERKY
Původ: Indie
Materiál: Cín
Rozměr: 20x15 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: