Vápník a hořčík

Klid, vyrovnanost, uvolnění!

Vysoce vstřebatelný doplněk hořčíku ve formě rozpustného prášku. Při rozmíchání v horké vodě vznikne vysoce vstřebatelný citrát hořečnatý. Doporučená denní dávka je 1 lžička prášku Magnesium. Balení vystačí na tři měsíce.

Hořčík pomáhá svalům a nervům správně fungovat. Udržuje stálý srdeční rytmus, podporuje zdravý imunitní systém a podílí se na posilování kostí. Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi, podporuje normální krevní tlak a je potřebný k výrobě a udržování energie. 

Příznaky nedostatku hořčíku:
podrážděnost, náladovost, přecitlivělost na stres, nespavost, nadměrné pocení, časté nutkání na močení, únava po probuzení, svalové křeče, necitlivost končetin, mravenčení, závratě, třes víček, zapomínání, migrény, soustředění, průjmy, sklony ke zvracení, zhoršení stavu vlasů a nehtů, zvýšená hladina cholesterolu, poruchy srdce a krevního oběhu, zrychlené bušení srdce, cukrovka, potíže s klouby, osteoporóza, zvýšená kazivost zubů, alergie, astma. Pro ženy navíc bolestivá menstruace, potíže v těhotenství, sklon k potratům. 

 

Nejprodávanější

vapnik a horcik 180 kapsli
Vápník a hořčík 180 kapslí
Skladem (1 ks)
Kód: 24224
 
290 Kč
1 položek celkem

Cena

290291
1290291
vapnik a horcik 180 kapsli
Novinka
290 Kč
Kód: 24224