Fluorit zelený/modrý/fialový surové kameny

Kód: 23380
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLUORIT

Kámen lze vložit také do nádoby s vodou - harmonizuje vodu a napomáhá ke zlepšení funkce pohybového aparátu.

Kámen géniů působí jako katalyzátor spojení s vnější moudrostí, podporuje práci mozkových buněk, zesiluje smysl pro zodpovědnost, přináší naději a pomáhá naplňovat smysl života. Chrání před vyčerpáním, dodává potřebnou energii. 

Zelený fluorit – regeneruje dýchací ústrojí. Pomáhá při dýchacích potížích, rýmě, alergii. Mírní astmatické potíže. Chrání před sennou rýmou, migrénou, vyrážkami. Probouzí naši intuici a pomáhá uspořádat myšlenky. Posiluje schopnost koncentrovat se na podstatné.

Modrý fluorit (Blue John) – zmírňuje nemoci nosohltanu, zejména z nachlazení. Působí jako prevence před chřipkou. Zmírňuje horečky. Brání naše tělo před infekcemi. Snižuje potíže krevního oběhu a srdeční činnosti. Zvlášť účinný je u dětí.

Fialový fluorit – má pozitivní účinek zejména na mozek. Zvyšuje jeho aktivitu, zlepšuje koncentraci myšlení a nalaďuje pro přijímání nových podnětů.  Brání onemocnění mozku a vzniku psychických onemocnění. Podporuje vznik rovnováhy těla a duše. Pomáhá rychle při bolestech hlavy, migréně a závratích.

Očista: jednou měsíčně vložit v teplé proudící vodě, při mytí vložit myšlenku, co mi má kámen přinést, jak pomoci, pak nabít na Slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRYSTALY A MINERÁLY
Původ: Čína
Hmotnost: asi 40 g
Velikost: asi 35x35 mm (50x30 mm) ....

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: