Karta Světelné pomoci - Cesta

Kód: 21476
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta
Záměr Duše, naše Cesta, kam máme dojít. Tento obrázek na kartě Vám pomůže a usnadní Vaši Cestu, to, co se máte naučit a pochopit. Někdy, když nevíme kudy kam, tak není potřeba vědět přesně, ale naladit se na víru v sobě, na vnímání toho, co se děje a důvěru ve svou intuici. Jak se říká – někdo potřebuje "nakopnout", více projevit tu "ukazatel" směru.

Pár slov
Je mi ctí Vám poskytnout tyto skvělé pomocníky na Vaší Cestě životem.
Po zkušenostech s posíláním Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí na dálku, a dalších Vám přináším tyto "Karty Světelné pomoci". Skrze tyto karty můžete čerpat – Lásku, Odpuštění, Inspiraci, Božské láskyplné objetí... Po mnoha zkouškách co nejlepší účinnosti jsem nastavil prvních 12 základních obrázků na kartách.
Každý obrázek na kartách je spojen s čistou Božskou láskou a se záměrem konat specifickou činnost jako hlavní náplň působení. Součástí nastavení je podmínka: Působení musí být v souladu se záměrem Duše, v souladu se záměrem Boha a v souladu se záměrem všech zúčastněných. Působím vždy s těmito podmínkami, takže ani tyto mé karty nejsou výjimkou.
K tomu, aby došlo k působení na Vás stačí, když si najdete na chvíli klidné místo, kde Vás nikdo nebude rušit, vezmete kartu do ruky a stisknete obrázek a řeknete si, že přijímáte vše, co je v čistotě Světla. Sami poznáte, kdy je působení u konce.
Obrázky na kartách jsou "spouštěcím tlačítkem" ke spojení se Světlem a vloženým záměrem specificky působit. Jednotlivé záměry karet jsem níže popsal.
Karty Světelné pomoci jsou ochráněny před jakýmkoliv neautorizovaným zásahem zvenčí.

Jak s kartami pracovat
Práce s kartami je velice jednoduchá. Pokud pocítíte potřebu je použít, tak jen stačí vzít kartu, kterýkoliv prst přiložit na obrázek a říci si, že přijímáte, že jste otevřeni všemu, co přichází ve Světle.
Každá karta má specifické zaměření, ať už konají citelně ihned (např. ucítíte laskavé obejmutí, proud energie apod....), nebo mají dalekosáhlý rozsah v rámci dalších událostí. U těchto dalekosáhlých karet už jen stačí nebránit se "náhodám" a činům, které vnitřně ucítíte, že je máte udělat, i když v tu chvíli Vám nepřijdou logické, či proti Vašemu dosavadnímu konání. 
Některé karty vyžadují, abyste vznesli přání, které se má splnit, či jaký problém vás tíží.

Ideální pro použití karty je být na chvíli v klidu, sednout si či lehnout a být nerušeni. Je to z důvodu zvýšeného přijmutí a odevzdání Světlu. Nevylučuje se však i jejich použití kdekoliv jinde, i třeba v autobusu, ve frontě u pokladen, prostě kdekoliv Vás napadne.

Rozměr karty: 75x75 mm
Vyrobeno v České republice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: